SentinelOne، Lululemon، Dupont و موارد دیگر

نمایی از لوگوی لولمون یک خرده‌فروش پوشاک ورزشی کانادایی که در یکی از فروشگاه‌های آنها دیده می‌شود.

الکس تای | لایت راکت | گتی ایماژ

شرکت هایی را که در معاملات صبح زود سرفصل خبرها هستند را بررسی کنید.

MongoDB – سهام پلتفرم توسعه دهندگان داده پس از اینکه شرکت پیش بینی قوی برای سه ماهه دوم منتشر کرد و بین 388 تا 392 میلیون دلار درآمد داشت، 27 درصد افزایش یافت. تحلیلگران 362 میلیون دلار برای هر Refinitiv پیش بینی کردند. MongoDB همچنین پیش بینی درآمد و درآمد را در سه ماهه اخیر شکست داد.

اخبار مربوط به سرمایه گذاری

بانک آمریکا می‌گوید به لطف سبد هوش مصنوعی کم ارزش‌تر، Broadcom را بخرید

CNBC Pro

SentinelOne – پس از اینکه شرکت امنیت سایبری انتظارات درآمد سه ماهه اول را از دست داد و دستورالعمل درآمد کل سال خود را کاهش داد، سهام در معاملات قبل از بازار بیش از 35 درصد سقوط کرد. این شرکت درآمد سه ماهه اول خود را 133.4 میلیون دلار گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع 136.6 میلیون دلاری FactSet است. این شرکت تنها 141 میلیون دلار درآمد برای سه ماهه دوم دارد که بسیار کمتر از برآورد اجماع 152.1 میلیون دلاری FactSet است. این شرکت در نامه ای از سهامداران اعلام کرد که فشار اقتصاد کلان رشد فروش را کند می کند.

لولولمون – سهام شرکت ورزشکاران پس از گزارش نزول بالا و پایین در سه ماهه اول مالی خود، بیش از 14 درصد جهش کرد. فروش این شرکت نسبت به سال قبل 24 درصد رشد داشته است. Lululemon همچنین چشم انداز تمام سال خود را افزایش داد.

دوپون د نمور – سهام سازنده محصولات شیمیایی پس از اینکه این شرکت به همراه The Chemours Company و Corteva به توافقی با US Water Systems دست یافتند تا کلیه ادعاهای مربوط به مواد per- و polyfluoroalkyl را که به نام PFAS نیز شناخته می شود، برطرف کند، 3 درصد افزایش یافت. در آب آشامیدنی این شرکت ها مجموعاً 1.185 میلیارد دلار به صندوق تسویه حساب کمک خواهند کرد. Chemours حدود 2 درصد افزایش یافت. کورتوا کمتر از 1 درصد بالاتر بود.

میز تجارت – پس از اینکه مورگان استنلی سهام خود را از وزن برابر به اضافه وزن ارتقا داد، شرکت تبلیغات آنلاین شاهد افزایش بیش از 3 درصدی سهام خود بود. شرکت وال استریت گفت که The Trade Desk بهترین انتخاب برای رونق در بازار ثبات فروش است. قیمت هدف 90 دلاری آن بیش از 20 درصد صعودی را برای سهام نشان می دهد.

تسلا – پس از گزارش بلومبرگ مبنی بر اینکه چین در حال بررسی تمدید معافیت مالیاتی خودروهای برقی ارزان‌تر برای چهار سال دیگر است، سهام این سازنده خودروهای برقی بیش از 1 درصد افزایش یافت.

سامسارا – بر اساس گزارش FactSet، شرکت ابری صنعت صنایع پس از آن که زیان کمتر از حد انتظار در سه ماهه اول و درآمدی بهتر از حد انتظار را به ثبت رساند و راهنمای فروش تمام سال خود را گسترش داد، شاهد افزایش تقریبا 14 درصدی سهام بود.

شارژ پوینت – سهام شارژ خودروهای الکتریکی پس از انتشار دستورالعمل های سبک برای سه ماهه جاری توسط شرکت، 5.5 درصد کاهش یافت. ChargePoint گفت که درآمد این سه ماهه بین 148 تا 158 میلیون دلار خواهد بود که کمتر از برآورد اجماع 165.6 میلیون دلاری FactSet است.

پنج زیر – طبق گزارش Refinitiv، سهام خرده فروشان تخفیف 3.5 درصدی در معاملات اولیه صبح به دنبال نتایج متفاوت در سه ماهه آخر، از جمله سود هر سهم که 4 سنت پیش بینی شده بود، افزایش یافت.

PagerDuty – پس از اینکه شرکت رایانش ابری راهنمایی درآمد ضعیف‌تر از حد انتظار را صادر کرد، سهام PagerDuty تقریباً 16 درصد سقوط کرد. طبق گفته FactSet، این شرکت گفت که درآمد این سه ماهه تنها به 105.5 میلیون دلار خواهد رسید، در حالی که برآورد اجماع تحلیلگران 108.8 میلیون دلار است.

آسانا – پس از آنکه اپراتور پلتفرم مدیریت کار گزارش داد که زیان و درآمد کمتر از حد انتظاری که از انتظارات تحلیلگران در سه ماهه اول پیشی گرفته بود، سهام بیش از 6 درصد پیش از بازار پیش رفت. درآمد آسانا در دوره گذشته 152.4 میلیون دلار بود، در مقایسه با اجماع تحلیلگران 150.5 میلیون دلاری FactSet.

– هاکیونگ کیم، جسی پاوند و یون لی از CNBC در گزارشگری مشارکت کردند