Moderna ، Energizer Holdings ، Alibaba ، Nike و موارد دیگر

در این عکس تصویرگری که در لهستان در 12 اکتبر 2020 گرفته شده ، سرنگ های پزشکی با نشان شرکت مدرن مشاهده می شوند که روی صفحه نمایش در پس زمینه نشان داده شده است.

جاکوب پورزیکی | NurPhoto | گتی ایماژ

شرکت هایی را که قبل از زنگ اخبار عنوان می کنند ، بررسی کنید:

منابع انرژی (ENR)سازنده باتری ها و سایر محصولات مصرفی سود سه ماهه تعدیل شده را 59 سنت به ازای هر سهم گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع 81 درصدی است. درآمد Energizer تخمین زده بود ، اما این شرکت گفت که هزینه های بیشتری مربوط به COVID متحمل شده است تا بتواند نیازهای مشتریان و کارمندان خود را تأمین کند. Energizer همچنین از برنامه خرید سهم 7.5 میلیون نفری خبر داد. به طور جداگانه ، Energizer اعلام کرد که مدیر عامل آلن هاسکینز در تاریخ 1 ژانویه بازنشسته خواهد شد ، جایگزین رئیس فعلی / مدیر عامل شرکت مارک لاوین. سهام از ساعت 7:35 صبح به وقت ET 4.6٪ در معاملات پیش از بازار از دست داد.

مراقبت شخصی Edgewell (EPC)سازنده تیغ و سایر محصولات مراقبت شخصی با تخمین 2 درصدی با سود سه ماهه تنظیم شده 59 سنت برای هر سهم ، تخمین های کاهش درآمد را نیز زد. شرکت سازنده مارک هایی مانند Schick ، ​​Wilkinson ، Edge و Playtex همچنین گفت که انتظار دارد فروش برای سال مالی 2021 در دامنه یک رقمی میانی افزایش یابد.

مدرن (MRNA) – این دارو ساز گفت که داده های کافی از آزمایش مرحله آخر نامزد واکسن COVID-19 خود را برای شروع تجزیه و تحلیل موقت برنامه ریزی شده دارد. Moderna مشخص نکرد چه زمانی قصد دارد اطلاعات مربوط به اثر بخشی واکسن را منتشر کند. سهام از ساعت 7:35 صبح به وقت ET در معاملات پیش از بازار 3 درصد افزایش داشت.

علی بابا (BABA) – علی بابا فروش رکورد روز مجردها را حدود 75 میلیارد دلار اعلام کرد ، این رویداد در واقع طی چندین روز در سال جاری ادامه داشت. سهام علی بابا به دلیل نگرانی در مورد مقررات جدید برای شرکت های فناوری و به تعویق انداختن پیشنهاد اولیه سهام گروه علی بابا تحت فشار قرار گرفته است.

نایک (NKE)نایک در پوشش جدید RBC Capital Markets “بهتر از عملکرد” ​​شناخته شد ، که تولیدکننده کفش و پوشاک را “بهترین بازی ورزشی در کلاس جهانی” می داند و بهبودی سریعتر از حد انتظار از اختلال مربوط به COVID را پیش بینی می کند.

خرید فک (JWS) – فک ادغام با اپراتور مرکز پزشکی مراقبت های اولیه Cano Health ادغام می شود و آن را در معامله ای که ارزش Cano را 4/4 میلیارد دلار اعلام می کند ، عمومی می کند. Jaws Acquisition یک شرکت اکتساب با اهداف خاص است و توسط باری استرنلیشت بنیانگذار گروه Starwood Capital پشتیبانی می شود.

مدیریت دارایی بروکلفیلد (BAM)شرکت مدیریت دارایی جایگزین ، وجوه سه ماهه مربوط به عملیات 65 سنت برای هر سهم را در مقایسه با تخمین اجماع 48 درصدی گزارش کرد ، همچنین درآمد پیش بینی ها را شکست داد. بروكفیلد همچنین قصد دارد سود ویژه ای را در قالب یك واحد تازه تأسیس به نام BAM Reinsurance با ارزش 33 سنت برای هر سهم توزیع كند.

Salesforce.com (CRM)غول نرم افزارهای تجاری در مورگان استنلی از “اضافه وزن” به “وزن برابر” تقلیل یافتند ، که اظهار داشت پویایی مدل اشتراک این شرکت ممکن است در کوتاه مدت بر درآمد و جریان نقدی آزاد فشار وارد کند. سهام از ساعت 7:35 صبح به وقت ET در معاملات پیش از بازار 2٪ از دست داد.

ولز فارگو (WFC) – Wells Fargo در حال فروش فروش واحد کارت اعتباری دارای برچسب شخصی خود است ، با توجه به افرادی که از این موضوع با بلومبرگ صحبت می کنند ، در حال فروش است. گفته می شود ولز فارگو ارتباط مستقیم با پیشنهاد دهندگان احتمالی را آغاز کرده است.

Qiagen (QGEN) – Qiagen گفت فروش تست COVID-19 قابل حمل را در ایالات متحده آغاز می کند ، با این آزمایش قادر است 30 نمونه سواب را در 15 دقیقه پردازش کند.

Vroom (VRM) – Vroom در آخرین سه ماهه گذشته ضرر کوچکتر از حد انتظار داشته است ، فروشنده آنلاین اتومبیل دست دوم نیز گزارشی بهتر از درآمد پیش بینی شده اعلام کرده است. با این حال ، این شرکت پیش بینی سه ماهه فعلی ضعیف تر از حد انتظار را ارائه داد و انتظار داشت که زیان ها بیشتر شود. سهام از ساعت 7:35 بامداد 11 صبح در معاملات پیش از بازار 11٪ کاهش یافت.

فسیل (FOSL) – سهام فسیل پس از آنکه سازنده ساعت ، کیف دستی و دیگر کالاهای لوکس به سود سه ماهه سوم رسید ، به لطف حرکت تجارت الکترونیکی و هزینه های کمتر ، سهام فسیل در حال افزایش است. سهام از ساعت 7:35 صبح به وقت ET در معاملات پیش از بازار 25٪ سود کسب کرد.

Pinduoduo (PDD) – شرکت تجارت الکترونیکی مستقر در چین برای سه ماهه سوم سود غیر منتظره و همچنین درآمد بهتر از انتظار را گزارش داد که به کمک اقتصاد اقتصادی در چین کمک کرده است.