Google با بهداشت روان در بین کارکنان با “آموزش تاب آوری” مقابله می کند

رهبر “انعطاف پذیری” گوگل ، لورن ویت ، مجموعه ای از آموزشها و محتوای ویدئویی را برای کارمندان Google که هنگام فرایند فراموشی همه گیر تجربه می کنند ، نصب کرد.

گوگل

در سراسر شیوع ویروس کرونا ، Google بر سلامت کارمندان ، ایجاد برنامه های کاری طولانی مدت از راه دور و ارائه روزهای مرخصی دوره ای به نام “تنظیم مجدد” تأکید کرده است. حتی این برای مقابله با استرس ذهنی ناشی از ویروس کافی نبود.

لورن ویت ، که عنوان وی در گوگل مدیر سلامتی و قدرت مقاومت است ، گفت: “Covid-19 چیزی است که ما از رویکرد مهارتهای ذهنی انتظار آن را نمی کشیدیم و یا صریحاً آماده آن نبودیم.” او کار بزرگی دارد ، “کمک به Googlers برای دیدار با لحظه ای که امروز با آن روبرو هستند.”

ویت در مصاحبه ای به CNBC گفت كه ، در جستجوی استراتژی هایی برای كمك به 130 هزار كارمند گوگل در مقابله با بحران جاری ، این شركت متكی به “آموزش تاب آوری” است ، عبارتی كه معمولاً برای ورزشكاران حرفه ای و رزمندگان رزمی اختصاص دارد.

این شرکت گفت که برنامه های موجود را گسترش داده و فیلم های کوتاه آموزشی هفتگی از ورزشکاران ، مربیان و روانشناسان ایجاد کرده است که کارمندان با فرکانس بیشتری آنها را تماشا می کنند.

روت پورات ، مدیر ارشد مالی آلفابت ، که تلاش های اولیه برای پاسخگویی در برابر بحران را سازماندهی کرد ، هفته گذشته گفت که این شرکت پس از کاهش بهره وری کارکنان ، دوباره بهبود یافته است. نگرانی اصلی او امروز مربوط به سلامتی ذهنی آنها هم به دلیل انزوا و هم به دلیل شدت حوادث اخیر است.

پورات در کنفرانس The NewBook ​​Times DealBook گفت: “یکی از مواردی که ما بسیار نگران آن هستیم اقدامات سلامتی است.” “برخی از کارهایی که می توانیم انجام دهیم و به کاهش استرس ناشی از بیماری همه گیر کمک می کنند چیست؟”

برای سرمایه گذاران ، Alphabet به عملکرد خود ادامه می دهد. سهام در حال رکورد است و در سال جاری 32٪ رشد کرده است ، در حالی که S&P 500 رشد 12 درصدی را نشان می دهد. اما پایگاه کارمندان صوتی این شرکت در مورد مبارزات پیرامون آن سکوت نکرده است ، به ویژه در زمانی که آنها دسترسی به امکانات معمول دانشگاه.

گوگل در مقابل S&P 500 امسال

به زودی پس از شیوع بیماری Covid-19 ، به دنبال قتل پلیس جورج فلوید در مینه سوتا توسط پلیس ، كه با نوار چسبیده شده و اعتراضات سراسری را در پی داشت ، ملت با بحران دیگری روبرو شد. این حادثه شرکت های فناوری از جمله گوگل را مجبور کرد که در مورد مسائل مربوط به تنوع و برخورد با اقلیت ها حساب کنند.

ویت گفت: “تابستان منجر به بحث های زیادی در مورد ناآرامی های اجتماعی و عدالت نژادی شد.” “این بسیار واقعی است و بخشی بسیار شایع از گفتگوی ما در سال 2020 است.”

وی گفت حتی با وجود تمام منابع پشتیبانی گروه ها و کارمندان ، “ما بیش از هر چیز Googleers را به گفتگو و تشویق با آنچه که هستند و آنچه احساس می کنند معتبر می کنیم.”

با داغتر شدن بحث ها ، گوگل شروع به درخواست از کارمندان کرد تا در تعدیل تابلوهای پیام داخلی نقش فعال تری داشته باشند.

تیم نظارت داخلی گوگل در یک پست وبلاگ در ماه سپتامبر گفت: “تنش به طور خاص برای جامعه Black + با Black Lives Matter و Googlers آسیایی ما با ویروس کرونا و چین / هنگ کنگ ادامه دارد.” “همه اینها با استرس اضافی کار در خانه ، انزوای اجتماعی و مسئولیت های مراقبت از خانواده همراه است – به ذکر چند مورد.”

در همین حال ، گوگل به صراحت اعلام کرد که به این زودی ها به شرایط عادی بازگشت نخواهد داشت.

در ماه ژوئیه ، گوگل اولین شرکت بزرگی بود که اعلام کرد به کارمندان اجازه می دهد تا اواسط سال 2021 از خانه کار کنند ، که این یک جدول زمانی قبلی است. بلافاصله پس از آن ، روزهای تنظیم مجدد را شروع کرد تا کارمندان بتوانند تعطیلات دوره ای را از برق بکشند.

“در ماه ژوئیه و آگوست ، ما متوجه شدیم که این از بین نمی رود و ما واقعاً شروع به تغییر مکالمه به چگونگی تنظیم روال های جدید ، نحوه تغییر یا جایگزینی محیط کار آنها و تمرکز بر مهارت ها و عادات و روال های جدید کردیم. “ویت گفت.”

عادت های کوچک

تیم انعطاف پذیری شرکت ، که برنامه های موجود مانند مشاوره و گروه های منابع کارمندان را در اختیار داشت ، می خواستند کارهای بیشتری برای بهزیستی روان انجام دهند. اما با چالشی روبرو شد. کارمندان قبلاً ساعت های زیادی جلوی صفحه شان گیر کرده بودند و اکنون فیلم های اضافی برای تماشای آنها به آنها پیشنهاد شده است.

گروه ویت تصمیم گرفتند مجموعه ای از کلیپ های دیجیتالی را بنام “ملاقات لحظه ای” انتخاب کنند. هر ویدئو پنج یا شش دقیقه طول دارد و روی یک موضوع خاص مانند خواب ، تنفس ، والدین و جلوگیری از اضطراب متمرکز است. ویت گفت که او با متخصصان و مربیان عملکرد از لیگ های حرفه ای فوتبال ، بسکتبال و بیس بال و همچنین ورزشکاران دانشگاهی و المپیکی برای ایجاد محتوای آموزش تاب آوری و توسعه مهارت ها کار کرده است.

ویت گفت: “محتوای ویدئویی در اطراف تنفس و خواب مهمترین روش برای استراحت و بهبودی و همچنین جدا شدن لحظه ای در طول روز کار است.” وی افزود که ویدیوی مشهور دیگری در مورد “دیدار با زمان عدم اطمینان با اصالت و فروتنی” بود.

شخصیت های اصلی فیلم های آموزش تاب آوری افرادی هستند که مانند یک بازی بزرگ ، جنگ یا فشارهای دیگر موقعیت های پر استرس را تجربه کرده اند.

گوگل در دستورالعمل های انعطاف پذیری دیجیتالی خود برای کارمندان می گوید: “تاب آوری مهارتی است که می توان آن را ساخت ، تمرین کرد و پرورش داد.”

Sundar Pichai ، مدیر ارشد اجرایی Alphabet Inc ، هنگام سخنرانی در هنگام بحث در مورد هوش مصنوعی در اتاق فکر اقتصادی اروپا Bruegel در بروکسل ، بلژیک ، روز دوشنبه ، 20 ژانویه ، 2020. Pichai از ایالات متحده و اتحادیه اروپا خواست تا هماهنگی کنند رویکردهای نظارتی در مورد هوش مصنوعی ، همسویی آنها را حیاتی می داند.

Geert Vanden Wijngaert | بلومبرگ | گتی ایماژ

در کمتر از یک ماه ، 30،000 کارمند Google فیلم ها را تماشا کرده اند. ویت گفت که این شرکت همچنین برای افزایش آگاهی در مورد بهداشت روان و “اولویت بندی بهزیستی” 150 رویداد مجازی را در سطح جهان برگزار کرده است. این شرکت گفت ، پیمانکاران و کارگران موقت ، که تقریبا نیمی از نیروی کار Google را تشکیل می دهند ، می توانند به برخی از منابع سلامت روان و رفاه Covid-19 دسترسی پیدا کنند.

ویت برای تولید فیلم ها به روشی که با احتیاط های Covid-19 سازگار باشد ، گفت که گوگل از دوربین های رباتیک ساخته شده توسط شخص ثالث استفاده کرده است. این فیلمبرداری در دفاتر گوگل در آتلانتا و بولدر ، کلرادو انجام شد ، در حالی که کارگردانان و تیم صوتی تصویری به طور مجازی به هم متصل شدند.

به عنوان بخشی از آموزش کارمندان ، این شرکت همچنین برخی از فعالیتهای موجود را که درست قبل از همه گیری ایجاد کرده بود تحت عنوان “اعلام حضور در چای” ، مخفف افکار ، انرژی و توجه ، گسترش داد. هدف آنها پرداختن به علائم رایج فرسودگی شغلی است ، و مدیران ترغیب می شوند که بگویند: “بیایید مقداری TEA بخوریم” ، به عنوان روشی برای پیشگامی کارمندان.

ویت گفت: “این به مردم فرصتی داد تا با این پرسش که” در این لحظه کجایی؟ ” “آیا حواس پرت شده اید؟ آیا به چرت نیاز دارید؟ هل دادن؟”

گوگل با هدف رفع نیازهای بهداشت روان در بین کارمندانی که والدین و مراقبان بودند ، تنوعی ایجاد کرد. محتوای ویدئویی شامل آموزشهایی درباره چگونگی تمرکز روی مواردی مانند مدیریت زمان و کارهای خانه در هنگام حواس پرتی افراد است.

ویت گفت: والدین چالش اضافه شده ای دارند: “انتقال به داشتن بچه ها در خانه با یک کار روزانه در حالی که از نظر جسمی فاصله گرفتن از افرادی که به آنها اهمیت می دهید را دنبال می کنید”. این شرکت همچنین نکاتی را در مورد “نحوه ایجاد یک فضای کاری سازنده در آشپزخانه” ارائه داده است.

برای امتحان کردن موارد و سرگرمی در صورت امکان ، این شرکت کلاسهای مجازی را در زمینه رقص ، آشپزی و یک رویداد مجازی “یوگا با سگ خود” آغاز کرد. در این ویدئوها بسیاری از همان مدرسان و مشاورانی حضور دارند که در دفاتر Google در محل تدریس می کنند.

کارمندان همچنین ارکسترهای مجازی و نمایش های کمدی را تشکیل داده اند.

ویت گفت: “ما می خواستیم کارکنان را با فعالیت ها ، هنرها و موسیقی ادامه دهیم – همه آنچه که در دفتر کار ما بخشی از فرهنگ ما بود.”

تماشا کردن: رنج در سکوت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>