CHPT، F، NVDIA، TSLA و موارد دیگر

یک ایستگاه ChargePoint در کتابخانه شعبه کارولتون در نیو کارولتون، Md.

تام ویلیامز | Cq-roll Call, Inc. | گتی ایماژ

شرکت هایی را که برخی از بزرگترین حرکت ها را در تجارت پیش از بازار انجام می دهند، بررسی کنید:

شارژ پوینت – سهام شرکت ایستگاه شارژ خودروهای برقی پس از ارتقای سهام بانک آمریکا برای خرید، 5 درصد پیش از بازار جهش کرد. شرکت وال استریت ChargePoint را بهترین راه برای اجرای موضوع شارژ EV نامید و مقیاس و تنوع شرکت را به عنوان کلیدهای رشد پایدار برجسته کرد.

اخبار مربوط به سرمایه گذاری

Nvidia و AI داغ هستند - و BofA می‌گوید که این 3 سهام جهانی نیز ارزش سر و صدا را دارند

CNBC Pro

فورد موتور – سهام این خودروساز پس از ارتقاء سهام توسط Jefferies و گفت که این خودروساز دارای برنامه و مدیریت قوی است، بیش از 2 درصد افزایش یافت که می تواند به آن کمک کند فاصله خود را با رقبا کاهش دهد. این تحلیلگر همچنین هدف قیمتی خود را برای سهام افزایش داد، به این معنی که آنها می توانند بیش از 30 درصد رشد کنند.

تسلا – سهام قبل از بازار 3 درصد افزایش یافت. روز دوشنبه، رویترز گزارش داد که یک جت شخصی مورد استفاده توسط ایلان ماسک، مدیرعامل این شرکت وارد چین شد. رویترز گفت انتظار می رود ماسک با مقامات ارشد چینی دیدار و از کارخانه تسلا در شانگهای بازدید کند. پنج‌شنبه گذشته، تسلا و فورد همکاری مشترکی را برای مالکان فورد به سوپرشارژرهای تسلا اعلام کردند.

کوین بیس – سهام در معاملات قبل از بازار 4 درصد افزایش یافت. روز سه شنبه، آتلانتیک اکویتیز کوین بیس را از حالت خنثی به اضافه وزن ارتقا داد. سایمون کلینچ، تحلیلگر، هدف قیمت 70 دلاری خود را حفظ کرد که حاکی از افزایش 23 درصدی نسبت به پایان روز جمعه است.

Nvidia – ارزش بازار سهام به نزدیک به 1 تریلیون دلار رسید که 3.7 درصد در معاملات قبل از بازار افزایش یافت. این شرکت نیمه هادی هوش مصنوعی از زمان گزارش درآمد پرفروش خود در چهارشنبه گذشته افزایش یافته است.

C3.ai – سهام هوش مصنوعی بر اساس سودهای پس از انویدیا ساخته شده است، با رشد C3ai 8.7٪. UiPath 6.4 درصد افزایش یافت و فناوری های پالانتیر 6.2 درصد جلوتر بود. C3.ai نتایج سه ماهه بعدی خود را در روز چهارشنبه گزارش می دهد.

میکرو دستگاه های پیشرفته – سهام نیمه هادی ها پس از سود هفته گذشته انویدیا به روند صعودی خود ادامه دادند. AMD 3.4٪، Qualcomm 2٪ و Broadcom 1.8٪ بالاتر بود. اینتل که در ابتدا درآمد Nvidia را کاهش داد، 3 درصد افزایش یافت.

پارامونت گلوبال – سهام رسانه‌ها در صبح روز سه‌شنبه 2.4 درصد افزایش یافت که افزایشی نزدیک به 6 درصدی را نسبت به جمعه افزایش داد. سهامدار عمده این شرکت National Amusements هفته گذشته 125 میلیون دلار سرمایه گذاری سهام ترجیحی از BDT Capital Partners را اعلام کرد.

– جسی پاوند، تانایا ماچیل و یون لی از CNBC گزارش دادند.