پروژه ساخت هدرز دست ساز

نصب هدرز پراید با وجود طراحی 2 تکه، بسیار سریع و آسان است. اما جدای از موارد نام برده، بسیاری به سراغ نصب توربو روی بلوک استاندارد پراید میروند که به تغییراتی گسترده در اجزای پیشرانه و انتقال قدرت نیاز دارد نظیر تغییر مدل پیستونها، مجموعه میل سوپاپ و سوپاپها و سیستم سوخترسانی جدید که توسط ECUهای ادجستیبل راهاندازی میشود. ۱. بهینهسازیِ پیشرانه و مجموعهی انتقال قدرت: علم تیونینگ موتور به وسعت یک دنیاست، برای علاقهمندان به این شاخه آشنایی کامل با سازوکار مولد نیرو و انتقال نیرو و برق خودرو توصیه میشود. تغییر گیربکس معمولاً در اتومبیل های سری پژو بسیار مرسوم است (پژو و سمند) گیربکس در واقع وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را دارد و هرچه گیربکس بهتر عمل کند به همان میزان میتواند شتاب اتومبیل را بهبود بخشد. بسته به نوع خودرو این سیستم میتواند تقریباً شتاب را دو برابر کند. وقتی نوسانات فشار به گوش شما می رسد، پرده گوش می لرزد و مغز شما این لرزش را به عنوان صدا درک می کند . ولی این باور اشتباه است و شما موقع خرید کیت مکش کامل، نیازی به تهیه هدرز ندارید. اولین و مهمترین سوال که حد فعلی شما را در خرید و دستکاری اتومبیل روشن میکند.

یک چیپس قوطیدار خرید کرده و پس از میل کردن محتویاتش، داخل آن را با دستمال کاغذی پاک کرده و ته قوطی را به کمک یک کاتر ببرید. قبل از انجام این اعمال سعی کنید که شانس رانندگی با یک خودروی پرقدرت را داشته باشید، در غیر اینصورت راندن یک خودروی دیفرانسیل عقبِ استاندارد، در زمان یخزدگی زمین تلاش خوبی است! در ایران مسابقات خودرویی فعلا در زمینههای شتاب مستقیم ۴۰۰ متر یا درگ، مسابقات دریفت یا سُر دادن خودرو همراه با کنترل کامل، مسابقات سرعت در پیست، مسابقات رالی، مسابقات خارج از جاده یا Off Road برگزار میشود. ۲۴. دستگاهِ دیاگ را به خودرو متصل کنید و در صورتِ وجود خطا، آنرا برطرف کنید. همینطور در صورتی که قسمتی از بدنهی خودرو دارای تصادف و فرورفتگی است، آنرا ترمیم کنید. ۱۳. انژکتورها را با ریل سوخت در صورت کارکردِ بالای ۳۰ هزار کیلومتر شستشو دهید و برای خودروهای کاربراتوری، کاربرات آنرا به طور کامل سرویس و تمیز کنید. اتاق کامل پژو ۲۰۶ رنگ فابریک. 2 منحنی مشکی رنگ به منظور موتورهای 6 قطب و منحنی آبی رنگ هم به منظور موتورهای 4 قطب درون نظر گرفته شده است. لولههای رابط اگزوز: این لوله ها رابط بین منیفولد دود، انباره و سر اگزوز است و از نظر طراحی دارای یک سری استاندارها می باشند که با توجه به جنس، طول و شعاع قوس ها و از همه مهم تر قطر اسمی لوله تاثیر بسزایی در کاهش فشار منفی دارد.

باید در نظر داشته باشید که متاسفانه هزینهی اضافه کردن آپشنها در هنگام فروش خودرو به جیب شما باز نمیگردد. فورد موستانگ شلبی GT500 مدل ۲۰۲۰ در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۹ رونمایی میشود و سپس پاییز همان سال، با قیمتی حدود ۷۰ هزار دلار در نسخههای معمول به بازار آمریکا عرضه خواهد شد. اين مدل با رنگهاي زرد، قرمز و مشكي در دسترس بود. و اگر موضوع بر عبود یعنی ولتاز شبکه از عدد اول ارائه شده کمتر بود مـی توان موتور را هم مثلث و هم ستاره بـه شبکه وصل خرید هدرز پراید نمود. برای دیدن قیمت های با موضوع ” قیمت جدید زانتیا مدل ۸۸ ” می توانید از لینک … این اتحادیـه، قیمتهای مرکزی بوده کـه ممکن هست با قیمت سایر واحدهای فروش تفاوت … قیمت پیشنهادی کل تجهیزات کارگاه اتومکانیک: 000/000/20 تومان تابلو PLC کامل با تمامی متعلقات : 000/000/12 میلیون تومان. آن را به صورت کامل بررسی کنید، علاوه براین تاب داشتنِ دیسک و یا عملکردِ نامناسب پیستونِ ترمز باعث اتلاف نیرو خواهد شد. دیسک و صفحه کلاچ را در صورتِ وجود لرزش و یا سر خوردن با نمونهایِ مناسب تعویض کنید.

واضح است که مهمترین گام برای تیونینگ، داشتن یک خودروی مناسب است، با پاسخ دادن به سوالات زیر و کمی تحقیق، برای شما روشن خواهد شد که باید به دنبال کدام برند و مدل باشید. پس اگر تصمیم دارید از میان اعماق آب به صورت زیر دریایی بگذرید، حتما باید تمام مراحل آماده سازی خودرو توسط کارشناس فنی انجام شود. ۳. تغییرات در بدنه: تعویض چراغها، جایگذاری یک باله بر روی صندوق، بکارگیری انواع برچسبهای بدنه، تعویض رینگ و لاستیک، جایگذاری نئون در زیر خودرو، استفاده از زیرسپریها و رکاب و در نهایت تعویض سپرهای عقب و جلو با نمونههای دیگر و تعویض کاپوتها و کاهش ارتفاع به شکلی که در عملکرد خودرو تاثیرگذار نباشد، همگی نمونههای از این قبیل هستند. ۱۶. باتری را بررسی کنید آیا هنوز برای استفاده جواب میدهد؟ اگر اکسیژن سرد به مخزن احتراق شما برسد، انفجار سوخت بهتری رخ داده و قدرت بیشتری به سوپاپها منتقل خواهد شد که توان موتور را افزایش میدهد.