مترجم انگلیسی

ترجمه وب سایت های وردپرس با WPML + Speakt ترجمه آنلاین تخصصی
12 دسامبر 2018 نیکلاس سیتسانیس توسعه دهندگان

شروع کار با Speakt
برای ارسال محتوا برای ترجمه به Speakt ، لطفاً اطمینان حاصل کنید خبر هفته که افزونه های زیر را در وب سایت خود نصب کرده اید:

WPML چند زبانه CMS – پلاگین اصلی
WPML Translation Management – این افزونه به شما امکان می دهد تا به Speakt متصل شوید
WPML String Translation – این افزونه به شما امکان می دهد رشته های رابط را ترجمه کنید
می توانید آنها را از حساب wpml.org بارگیری کنید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید ترجمه انگلیسی ، می توانید با انتخاب برنامه های WPML چند زبانه CMS یا آژانس چندزبانه حساب جدید ایجاد کنید .

Speakt در برگه خدمات ترجمه موجود در صفحه WPML -> مدیریت ترجمه در دسترس خواهد بود . این صفحه فقط پس از ثبت WPML در دسترس است . کل مراحل چند دقیقه طول می کشد.

اسناد ، مطالب و وب سایت خود را به بیش از 40 زبان ترجمه کنید. پرونده های خود را بارگذاری کنید یا متن خود را جای گذاری کنید و یک مترجم حرفه ای بلافاصله شروع به کار می کند. ترجمه خود را همین الان سفارش دهید

اگر در زمینه پیکربندی افزونه WPML به هر گونه کمک نیاز دارید ، راهنمای شروع به کار ما را بخوانید یا به سادگی در تالار گفتمان پشتیبانی خود س ask الی را مطرح کنید .

WPML را برای Speakt بخرید

اتصال وب سایت خود به Speakt
برای اتصال WPML به Speakt ، تمام آنچه شما نیاز دارید API Token است .

برای انتخاب روش ترجمه خود به WPML -> Management Management بروید. روی دکمه بله کلیک کنید ، خدمات ترجمه گوگل موجود را به من نشان دهید .

انتخاب روش ترجمه
Speakt را در لیست خدمات ترجمه پیدا کنید و روی فعال سازی کلیک کنید .

در صفحه بعد ، آیا از قبل حساب Speakt دارید یا باید ثبت نام کنید ، را انتخاب کنید.

اگر حساب کاربری دارید ، روی Yes کلیک کنید ، من قبلاً یک حساب کاربری دارم و رمزعبور خود را در صفحه زیر وارد کنید.

درخواست حساب
اگر روی نه کلیک کرده اید ، من حساب کاربری ندارم ، می توانید با پر کردن فرم ثبت نام Speakt ، یک حساب کاربری ایجاد کنید و API Token خود را درخواست کنید .

هنگامی که API Token خود را داشتید ، به برگه خدمات ترجمه در صفحه WPML -> Translation Management بروید . برای تأیید صحت Speakt ، API Token خود را وارد کنید .

تبریک می گویم! حساب Speakt شما اکنون به وب سایت وردپرس شما متصل شده است.

ارسال محتوا برای ترجمه
اکنون ، شما آماده ارسال محتوا برای ترجمه هستید. برای مراحل دقیق ، لطفاً به صفحه اسناد اختصاصی ما مراجعه کنید .

دریافت نقل قول و تأیید ترجمه شما
پس از انتقال سبد ترجمه شما ، بلافاصله به Speakt اطلاع داده می شود و شروع به انجام تجزیه و تحلیل دقیق و نقل از دسته می کند.

Speakt با جزئیات و ضوابط مربوط به تجارت و دستورالعمل های ساده در مورد چگونگی مجوز ترجمه ، برای شما جزئیات دسته ای را ارسال می کند.

دریافت ترجمه های کامل شده
به محض اتمام کار ترجمه توسط Speakt ، آماده تحویل به وب سایت شما خواهد بود.

بسته به پیکربندی شما ، ترجمه ها به صورت خودکار تحویل داده می شوند یا می توانند به صورت دستی از پنل مدیریت وردپرس شما دریافت شوند.

برای بررسی پیکربندی خود ، به WPML -> Settings بروید ، قسمت حالت Pickup mode را پیدا کرده و گزینه انتخاب شده را تأیید کنید.
وقتی تحویل خودکار انتخاب می شود ، ترجمه ها به محض اتمام به طور خودکار به وب سایت شما تحویل می شوند. در هر زمان می توانید وضعیت مشاغل ترجمه را بررسی کنید .

اگر گزینه واکشی دستی ترجمه را انتخاب کرده اید ، می توانید ترجمه های کامل شده را از صفحه WPML -> مدیریت ترجمه بارگیری کنید . روی دکمه بررسی وضعیت و دریافت ترجمه ها در بالای صفحه کلیک کنید.

در حال لغو مشاغل ترجمه
اگر به هر دلیلی می خواهید ترجمه صفحات ارسال شده از WPML به Speakt را لغو کنید ، به خاطر داشته باشید که:

نمی توانید به صورت دستی مشاغل را از برگه مشاغل ترجمه در وب سایت خود حذف یا لغو کنید.
این پروژه فقط توسط Speakt لغو می شود. برای این کار ، لطفاً مستقیماً با Speakt تماس بگیرید.
بسته به پیکربندی حالت Pick Pick شما ، می توانید درخواست لغو را به طور خودکار از طریق XML-RPC به وب سایت خود ارسال کنید. در غیر این صورت ، برای تازه کردن وضعیت و مشاهده تغییرات ، باید روی دکمه بررسی وضعیت و دریافت ترجمه ها در برگه داشبورد ترجمه کلیک کنید.

در نتیجه ، WPML تمام مشاغل لغو شده را از برگه مشاغل ترجمه حذف خواهد کرد .