تام استایر ، آن اولری در مورد بهبود تجارت کالیفرنیا تأمل می کنند

گاوین نیوزوم ، کارگزار هفت ماهه کار در زمینه بازآفرینی مشاغل و مشاغل ، در حال از بین رفتن است زیرا اوج ویروس کرونا به اوج دوم خود می رسد ، اما همکارانش پیش بینی می کنند پس از پایان همه گیر شدن بیماری ، ایالت یک چرخش اقتصادی قوی داشته باشد.

تاجر میلیاردر تام استایر ، یکی از روسای جمهور ، در مصاحبه تلفنی با CNBC گفت که اولویت های پیش رو شامل پر کردن شکاف دیجیتال ، “جایی که ما تعدادی پیشنهاد خاص داریم” و حمایت از مشاغل کوچک ، که نیمی از استخدام در کالیفرنیا

نیوزوم در آوریل با بیش از 100 عنوان سیاسی و تجاری از جمله رئیس سابق فدرال رزرو جانت یلن ، مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و مدیر عامل Salesforce مارک بنیوف ، گروه ویژه را دعوت کرد. رئیس هیئت مدیره دیزنی ، باب ایگر ، دو روز پس از اعلام 28000 نفر اخراج كارمندان دیسنی در پاركهای آمریكایی خود ، از گروه ویژه استعفا داد.

تا به حال ، گروه ویژه عمدتا در پشت صحنه کار می کرد و هر هفته درمورد تماس های ویدیویی Zoom جلسه می گذاشت.

Steyer و Ann O’Leary ، رئیس و همچنین رئیس دفتر نیوسوم ، گفتند که این یک جلسه متعادل متعادل با رهبران تجارت برای صحبت در مورد کنترل ویروس کرونا بود ، در حالی که برخی از آنها همچنین هزاران کارمند خود را اخراج می کردند.

استایر گفت: “کسبه احساس مسئولیت زیادی نسبت به کارمندان و سهامداران خود کردند.” “و این کاملا طبیعی است ، اما ما از استاندار در تعیین اینکه سلامتی و ایمنی مردم کالیفرنیا باید در درجه اول قرار گیرد حمایت کردیم. اگر ویروس کرونا کنترل شود ، بهترین و قوی ترین بهبودی حاصل خواهد شد.”

اولیری گفت: “یکی از مواردی که ما نیز آموختیم این بود که واقعاً چگونه می توانیم در مورد ساخت اقتصاد که در آینده می خواهیم ببینیم فکر کنیم ، از یک جبهه برابری و پایداری چگونه به نظر می رسد.”

“ما واقعاً تلاش کردیم تا به فکر بخشهایی باشیم که بیشترین تأثیر را دارند مشاغلی که بیشترین تأثیر را دارند ، و مردم کالیفرنیا که بیشترین تأثیر را دارند و اغلب هر دو مردم رنگی ، کالیفرنیایی کم درآمد هستند که بیشترین تأثیر را در تقاطع بحران اقتصادی و اقتصادی دارند. “

Steyer در پاسخ به سوالی در مورد خاموش شدن کارگروه با افزایش پرونده های Covid 19 ، گفت که هیئت همیشه به این منظور است که کار خود را قبل از پایان سال به پایان برساند.

استیر گفت: “شما از بسیاری از افراد برجسته در کالیفرنیا می خواهید که در وقت و تلاش خود کمک کنند.” “ما وظیفه داشتیم این طرح را ایجاد کنیم و بدیهی است که از این همه گیری عبور نکرده ایم ، اما کار رسمی به پایان رسیده است.”

استیر و اولیری گفتند که برخی از اعضای کمیته به طور غیررسمی کار در مورد پیشنهادها را ادامه می دهند.

اظهارات آنها در پی انتشار گزارش نهایی گروه ویژه روز جمعه صورت گرفت که در آن دستاوردها و چالش های پیش رو بررسی شده است.

این اولین گزارش عمومی از یافته های آن است. از جمله موارد دیگر ، این گزارش بر موارد زیر تمرکز دارد:

بیکاری. کالیفرنیا با بیکاری قابل توجهی روبرو است و از پایین ترین سطح تاریخی 3.9٪ در فوریه 2020 به 16.4٪ در آوریل و مه رسیده است. نرخ بیکاری کالیفرنیا از سپتامبر 11 درصد است و فقط یک سوم مشاغل برگشته اند.

این گزارش می گوید که در ماه سپتامبر هنوز 839،100 کالیفرنیایی کمتری نسبت به ماه فوریه در نیروی کار وجود دارد و 4.4 میلیون کالیفرنیایی نوعی بیمه بیکاری در اوایل ماه نوامبر دریافت می کنند.

همچنین یادآور می شود که تلفات شغلی به طور مساوی توزیع نشده است و بیشترین ضرر در بخشهایی است که کارگران رنگارنگ را در مشاغل کم مزد ، مهمان نوازی ، رستوران ها ، خرده فروشی و ساخت و ساز به کار می گیرند.

کار و کسب های خرد. اعضای گروه ویژه مشارکت عمومی و خصوصی جدیدی را به نام صندوق بازسازی کالیفرنیا راه اندازی کردند که منجر به اختصاص 25 میلیون دلار اضافی از ایالت شد. برای حمایت از مشاغل کوچک ، وام دهندگان وام استانداردی تا سقف 100000 دلار برای کمک به مشاغل در اقتصاد پس از COVID ارائه می دهند.

استایر گفت: “وقتی که برگردیم ، قویتر و بهتر از گذشته بر خواهیم گشت.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>