الیزابت هولمز به دنبال جلوگیری از شنیدن خبرهای سبک زندگی مجللانه اعضای هیئت منصفه است

الیزابت هولمز ، بنیانگذار و مدیرعامل سابق ترانوس ، برای جلسه دادرسی در روز دوشنبه ، 4 نوامبر 2019 ، به دادگاه دادگاه منطقه ای ایالات متحده در داخل ساختمان فدرال رابرت اف پکام در سن خوزه ، کالیفرنیا می رسد.

یچوان کائو | NurPhoto | گتی ایماژ

او یک مدیر عامل میلیاردر بود که سبک زندگی مجلل او با سبک زندگی هر ستاره سینما رقابت می کرد.

الیزابت هولمز برای اجرای وسایل تفریحی لوکس خود از دستیاران شخصی استفاده کرد ، با هواپیمای شخصی سفر کرد ، در هتل های منحصر به فرد اقامت کرد و یک SUV گران قیمت رانندگی کرد.

وی به عنوان مدیر عامل شرکت ترانوس ، دائماً در کانون توجهات قرار داشت. وکلای مدافع وی که اکنون با انبوهی از اتهامات کلاهبرداری و زندان روبرو هستند ، نمی خواهند گذشته ثروتمند وی در دادگاه بازی شود – گفتن این موضوع باعث تعصب هیئت منصفه می شود.

وکلای وی در این باره نوشتند: “مقدار پولی که خانم هولمز در موقعیت خود در ترانوس به دست آورد ، نحوه تصمیم گیری برای خرج کردن این پول و هویت افرادی که با آنها ارتباط داشت ، هیچ ارتباطی با گناه و بی گناهی خانم هولمز ندارند.” دادخواست جمعه اواخر شب ارائه شد.

هولمز پیش از سقوط ، یک بار به عنوان جوانترین میلیاردر زن خودساخته جهان شناخته شد و ترانوس یکی از استارت آپ های تک شاخ دره سیلیکون بود – ارزش خصوصی او 9 میلیارد دلار بود.

طبق ادعای پرونده ، دولت ادعا می کند که هولمز “به دستیاران خود که از طریق ترانوس پرداخت می شوند ، مجبور به انجام کارهای شخصی ، انجام کارهای شخصی و خرید کالاهای لوکس شده است.”

در این طرح ، وکلای مدافع ادعا می کنند که استدلال انگیزه دادستان بر این فرض استوار است که سبک زندگی مجلل هولمز ممکن است وی را به “ارتکاب کلاهبرداری برای دستیابی یا حفظ آن سبک زندگی” ترغیب کرده باشد.

آنها نوشتند: “بسیاری از مدیران عامل در خانه های مجلل زندگی می كنند ، وسایل نقلیه و لباس گران قیمت می خرند ، سفرهای مجلل می كنند و با افراد مشهور معاشرت می كنند – همانطور كه ​​دولت ادعا می كند خانم هولمز این كار را انجام داده است.”

در طول روزهای تنظیم جت ، هولمز در حضور در رسانه های متعدد گردن لاک پشت سیاه خود را می پوشید و به نظر می رسید کلید انقلابی در سیستم مراقبت های بهداشتی با هزینه بالا است.

هولمز قول داد ترانوس می تواند هر چیزی از دیابت تا سرطان را فقط با یک یا دو قطره خون تشخیص دهد. این شرکت در سال 2018 پس از تحقیقات وال استریت ژورنال ، فن آوری اثبات نشده و شیوه های مشکوک تجاری آن را تعطیل کرد.

آنچه در پی آمد سقوط هلمز بود – که سرمایه گذاران میلیاردر ، اعضای هیئت مدیره و والگرین را فریب داد.

هولمز و هم متهم او رامش “سانی” بالوانی به دوازده اتهام کلاهبرداری جنایی متهم می شوند. دادگاه آنها انتظار می رود در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سن خوزه ، کالیفرنیا در 9 مارس آغاز شود.

وکلای هولمز گفتند: “هیئت منصفه نباید درمورد ادعای خانم هولمز در مورد خرید سفرهای لوکس ،” شراب خوب “یا” تحویل غذا به خانه اش “مورد استدلال قرار گیرد.”

در صورت محکومیت هولمز تا 20 سال زندان محکوم می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>