YAN YAN پس از ارسال درمان جعلی Covid-19 به مدت یک هفته به حالت تعلیق درآمد

آرم وب سایت اشتراک ویدیو YouTube در 19 نوامبر 2018 در برلین ، آلمان بر روی گوشی هوشمند نمایش داده می شود.

توماس تروتشل | Photothek از طریق گتی ایماژ

یوتیوب روز سه شنبه شبکه One America News را از ارسال فیلم های جدید و پخش مستقیم جریان به مدت یک هفته منع کرد ، پس از آنکه سازمان رسانه ای متمایل به سمت راست درمان جعلی ویروس کرونا را بارگذاری کرد.

سخنگوی یوتیوب به CNBC گفت: “پس از بررسی دقیق ، ما یک ویدئو را از OANN حذف کردیم و به دلیل نقض سیاست اطلاعات نادرست COVID-19 ، که محتوای ادعا می کند وجود یک درمان تضمین شده را ممنوع می کند ، اعتصاباتی را علیه کانال انجام دادیم.” “علاوه بر این ، به دلیل نقض مکرر سیاست اطلاعات نادرست Covid-19 و سایر سیاست های کسب درآمد کانال ، کانال را از برنامه YouTube Partner Program و در نتیجه درآمدزایی آن در YouTube معلق کرده ایم.

مشخص نبود که فیلم ویدئوی OANN به طور مشخص در مورد درمان Covid-19 که باعث شد YouTube تصمیم به تعلیق کانال بگیرد ، چه بود.

اگر سازمان بخواهد دوباره از محتوای موجود خود درآمد کسب کند ، سازمان مجبور خواهد شد مجدداً به برنامه شریک YouTube (YPP) مراجعه کند. YPP برنامه YouTube است که کانالهای بزرگی را در سیستم عامل با تبلیغ کنندگان متصل می کند. یوتیوب به طور گسترده گفت که شرکتها فقط پس از رفع مواردی که منجر به تعلیق شد مجدداً پذیرفته می شوند.

اقدام روز سه شنبه بزرگترین سرکوب یوتیوب علیه OANN است. این غول شبکه های اجتماعی به دلیل اجازه دادن به OANN برای انتشار اطلاعات غلط ، مانند ادعاهای دروغین پیروزی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

مطالب دیدنی
برنامه بدنسازی 4 هفتهای برای عضله سازی - فیتنس پرو

Axios ابتدا از تعلیق OANN توسط یوتیوب خبر داد.

بلافاصله نمی توان از نماینده OANN برای اظهار نظر استفاده کرد.

در CNBC در YouTube مشترک شوید.