TJX ، لوو ، بوئینگ ، تارگت ، تسلا و موارد دیگر

مدیر عامل شرکت: کارول میروویتز ارزش شرکت: 33.309 میلیارد دلار کارول میروویتز در سال 1983 به TJX پیوست و سرانجام در سال 2005 رئیس جمهور شد. وی سال بعد به هیئت مدیره آن پیوست. TJX بیش از 2900 فروشگاه خرده فروشی تخفیف ، از جمله TJ Maxx ، Marshalls و کالاهای خانگی را اداره می کند.

دیوید مک گوی | Getty ImagesInset: Essdras M Suarez | بوستون گلوب | گتی ایماژ

از شرکتهایی که در معاملات ظهر تیتر اصلی می زنند بازدید کنید.

هدف – سهام خرده فروش جعبه بزرگ پس از گزارش درآمد سه ماهه سوم بیش از 2٪ ظاهر شد. Target سود تعدیل شده 2.79 دلار به ازای هر سهم از درآمد 22.63 میلیارد دلاری را گزارش کرد. طبق گزارش Refinitiv ، وال استریت انتظار داشت که درآمد هر سهم 1.60 دلار به ازای هر سهم 20.93 میلیارد دلار باشد. خدمات وانت حاشیه ای Target بیش از 500٪ رشد کرد و Shipt سرویس تحویل در خانه آن تقریبا 280٪ افزایش داشت.

Lowe’s – شرکت بهسازی خانه پس از اعلام درآمد و راهنمایی که کمتر از انتظار تحلیلگران بود ، بیش از 8٪ غرق شد. طبق گزارش Refinitiv ، درآمد Lowe از هر سهم 1.98 دلار گزارش شده است ، که تخمین زده نمی شود 1 سنت باشد.

بوئینگ – سهام پس از لغو ممنوعیت هواپیمای 737 مکس پس از 20 ماه زمینگیری پس از دو تصادف مرگبار ، سهام سهام تا 4 درصد افزایش یافت. اما سهام روز 3.2٪ پایین تر را به پایان رساند.

TJX – سهام خرده فروشی پس از آنکه شرکت مادر TJ Maxx در سه ماهه سوم مالی خود برآورد وال استریت را در خطوط بالا و پایین قرار داد ، 1.9٪ جهش کرد. TJX با درآمد 10.12 میلیارد دلار درآمد سه ماهه 71 سنت درآمد تعدیل شده برای هر سهم به دست آورد. تحلیلگران بررسی شده توسط Refinitiv انتظار داشتند 40 سنت برای هر سهم و 9.36 میلیارد دلار درآمد داشته باشد. این شرکت گفت ، برای مکان های HomeGoods که در ایالات متحده باز بودند ، فروش مشابه فروشگاه سال به سال افزایش یافته است.

تسلا – سهام شرکت خودروهای الکتریکی پس از ارتقا to اضافه وزن در مورگان استنلی بیش از 10 درصد پیشرفت کرد. تحلیلگر آدام جوناس نیز هدف خود را به 540 دلار رساند ، که 22 درصد بالاتر از جایی است كه سهام در روز سه شنبه بسته شد. وی در یادداشتی خطاب به مشتریان نوشت: “تسلا در آستانه تغییر مدل عمیقی از فروش اتومبیل (حجم x قیمت) به تولید سود زیاد نرم افزار و خدمات با حاشیه زیاد است.”

Nio – سهام شرکت های تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی مستقر در چین در فهرست نتایج سه ماهه سوم این شرکت بیش از 3 درصد کاهش یافت. Nio ضرر خط پایین تر از حد انتظار داشت و گفت که درآمد آن سالانه 146.4٪ جهش داشته است. به دنبال این گزارش ، شرکت حداقل سه هدف افزایش قیمت را از تحلیلگران وال استریت دریافت کرد.

Pfizer – سهام شرکت دارویی پس از آنکه اعلام شد کاندیدای واکسن Covid-19 در آزمایش سه فاز 95٪ موثر است ، 0.8٪ افزایش یافت. فایزر گفت که قصد دارد داده های آزمایش را برای مجوز استفاده اضطراری در “چند روز” به سازمان غذا و دارو ارائه دهد.

La-Z-Boy – پس از اعلام نتایج سه ماهه سازنده مبلمان ، سهام سهام 3٪ جهش کرد. این شرکت سود سه ماهه تعدیل شده 82 سنت به ازای هر سهم را منتشر کرد که بسیار بالاتر از تخمین اجماع 50 سنت برای Refinitiv بود. درآمد آن نیز بالاتر از پیش بینی ها بود.

پولاریس – پس از آنکه سازنده وسایل نقلیه تفریحی گفت رئیس و مدیرعامل آن اسکات واین برای استعفا از CNH Industrial سهام خود را ترک کرد ، سهام بیش از 6 درصد سقوط کرد. پولاریس گفت که بلافاصله جستجوی جانشین Wine را آغاز می کند.

GoodRx – پس از آنکه JPMorgan پلت فرم دیجیتال داروهای تجویز شده را از کم وزن از حالت خنثی پایین آورد ، بیش از 6 درصد کاهش یافت. این بانک راه اندازی سرویس رقیب داروخانه آمازون را تهدیدی برای GoodRx عنوان کرد.

– مگی فیتزجرالد ، جسی پاوند و پیپا استیونز از CNBC در تهیه گزارش همکاری کردند.

اشتراک در CNBC PRO برای بینش و تجزیه و تحلیل منحصر به فرد ، و برنامه های زنده روز کاری از سراسر جهان.