Stitch Fix ، Boeing ، Raytheon ، Pfizer ، QuantumScape

کاترینا لیک ، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت Stitch Fix Inc.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

از شرکت هایی که در میان روزهای سه شنبه خبرساز هستند ، بازدید کنید:

Stitch Fix – سهام شرکت خدمات اشتراک پوشاک 45٪ افزایش یافت ، زیرا این شرکت در نتایج سه ماهه اول مالی خود برآورد خط بالا و پایین را شکست. استیچ فیکس در ازای هر سهم 9 سنت درآمد کسب کرد ، در حالی که تحلیلگران ضرر 20 درصدی نظرسنجی شده توسط Refinitiv انتظار داشتند. درآمد 490.4 میلیون دلار بدست آمد که از برآورد 481.2 میلیون دلار هم پیش بود. تعداد مشتری های این شرکت سالانه 10.2 درصد رشد کرده است.

AutoZone – این شرکت اعداد سه ماهه مختلط را گزارش داد و سهام خود را 4.8٪ پایین آورد. خرده فروش کالاهای خودرو سود هر سهم 18.61 دلار را منتشر کرد و در برآورد Refinitiv 17،77 دلار برای هر سهم قرار گرفت. با این وجود درآمد 3.15 میلیارد دلاری این شرکت دقیقاً کمتر از پیش بینی اجماع 3.16 میلیارد دلاری بود.

Raytheon Technologies – سهام هوافضا پس از تأیید هیئت مدیره Raytheon برای برنامه خرید 5 میلیارد دلار سهام ، 1.4٪ افزایش یافت. سهام تقریباً 50٪ در سال کاهش یافته است و عملکرد چشمگیری در بازار گسترده ندارد.

Pfizer – سهام انگلیس و داروسازی در روز سه شنبه با شروع استفاده واکسن Covid-19 از Pfizer و BioNTech ، 2٪ سهام شرکت دارویی افزایش یافت. انتظار می رود اواخر این ماه مجوز استفاده اضطراری در ایالات متحده ارائه شود. سازمان غذا و دارو روز سه شنبه گفت که این واکسن نگرانی خاصی در زمینه ایمنی ایجاد نکرده است.

QuantumScape – سهام بیش از 14٪ پس از اینکه سازنده ماشین الکتریکی باتری گفت در حال ساخت باتری است که به گفته وی می تواند در مدت 15 دقیقه 80٪ شارژ شود ، جمع شد. علاوه بر این ، فایننشال تایمز گزارش داد که سرمایه گذاری قبلی سرمایه گذار جرمی گرانتام در QuantumScape اکنون 200 میلیون دلار ارزش دارد.

بوئینگ – سهام پس از آنکه غول هوافضا گفت ماه گذشته تعداد عقب مانده 737 مکس بار دیگر کاهش یافت ، سهام بیش از 1 درصد کاهش یافت. این شرکت اعلام کرد مشتریانی از جمله ویرجین استرالیا و اجاره کننده Air Lease سفارش هواپیماهای 88 مکس را لغو کردند.

ON Semiconductor – این شرکت حسن الخوری را به عنوان رئیس جدید و مدیرعامل شرکت اعلام کرد. سهام در اخبار بیش از 4٪ افزایش یافت.

Etsy —BTIG هدف قیمتی خود را برای Etsy به 174 دلار برای هر سهم از 160 دلار برای هر سهم افزایش داد و سهام را در حدود 6 درصد افزایش داد. هدف جدید نشانگر افزایش 10.9٪ نسبت به بسته شدن روز دوشنبه 156.80 دلار برای هر سهم است. “اگر تخمین ما خاتمه یابد ، با رشد 90 درصدی + در دو ماه اول سه ماهه ، بازار مستقل Etsy از موقعیت مناسبی برخوردار است تا برآورد رشد 4٪ 84٪ ما را برآورده یا شکست دهد.”

FedEx – پس از آنکه UBS هدف قیمت خود را در سهام از 320 دلار به 380 دلار افزایش داد ، یک بالاترین قیمت در خیابان بیش از 1٪ پیشرفت کرد. این شرکت گفت که انتظار دارد این شرکت هنگام اعلام نتایج سه ماهه دوم پس از بسته شدن بازار در 17 دسامبر ، تخمین بزند.

GrubHub – سهام شرکت تحویل مواد غذایی Grubhub بیش از 1٪ افت کرد ، زیرا این شرکت ابتکار جدیدی را برای کمک به رستوران ها برای سفارشات بدون کمیسیون اعلام کرد زیرا ایالت ها و شهرها غذاخوری ها را مجبور می کنند بار دیگر به زایمان و بقا در طی همه گیر شدن بپیوندند.

– مایکل بلوم ، پیپا استیونز ، جسی پاوند و مگی فیتزجرالد از شبکه CNBC در این گزارش همکاری کردند.

تصحیح: این داستان برای انعکاس سرمایه گذاری قبلی جرمی گرانتام در QuantumScape به روز شده است و اکنون 200 میلیون دلار ارزش دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>