Salesforce ، Slack ، Box و موارد دیگر

به دنبال محدودیت های اعمال شده برای کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا در 22 سپتامبر سال 2020 ، در شهر نیویورک ، مردم در خارج از برج Salesforce ماسک محافظتی می پوشند.

نوام گالای | گتی ایماژ

شرکت هایی را که بعد از زنگ اخبار عنوان می کنند ، بررسی کنید:

Salesforce – پس از اینکه Salesforce اعلام کرد پلتفرم پیام رسان Slack را به ارزش 27.7 میلیارد دلار خریداری می کند ، سهام شرکت نرم افزاری پس از ساعت ها معاملات بیش از 3٪ کاهش یافت در جای دیگر ، Salesforce در ردههای بالا و پایین نتایج سه ماهه خود قرار دارد. این شرکت درآمد 1.74 دلار هر سهم از درآمد 5.42 میلیارد دلاری را گزارش کرد. به گزارش Refinitiv ، تحلیلگران سود هر سهم 75 سنت از درآمد 5.25 میلیارد دلاری را پیش بینی کردند.

اسلاک – به نقل از Refinitiv ، سهام Slack در معاملات گسترده روز سه شنبه پس از اعلام سود یک سنت برای هر سهم ، در مقایسه با از دست دادن 4 سنت برای هر سهم که در خیابان انتظار می رود ، کمی افزایش یافت. درآمد 234 میلیون دلار بدست آمد و بیش از 225 میلیون دلار تخمین زده شد.

HP Enterprise – سهام HP Enterprise پس از زنگ در روز سه شنبه با وجود گزارش نتایج سه ماهه بهتر از حد انتظار ، تقریباً 1٪ کاهش یافت. طبق گزارش Refinitiv ، این شرکت سود 37 سنت برای هر سهم را گزارش کرد و 3 سنت بالاتر از تخمین زد. درآمد 7.21 میلیارد دلار بود که بیشتر از پیش بینی 6.88 میلیارد دلار بود. Hewlett Packard Enterprise دفتر مرکزی خود را به هوستون ، تگزاس منتقل می کند.

مطالب دیدنی
باد فتق بیضه چیست؟

جعبه – شرکت ابر و اینترنت علی رغم ضرب و شتم در خطوط بالا و پایین نتایج سه ماهه ، بیش از 6 درصد در معاملات گسترده افت کردند. باکس با درآمد 196 میلیون دلار هر سهم 20 سنت درآمد کسب کرد. طبق گزارش Refinitiv ، وال استریت پیش بینی درآمد 15 سنت برای هر سهم از درآمد 194 میلیون دلاری است.

NetApp – سهام NetApp روز سه شنبه در معاملات ساعاتی پس از گزارش درآمد بیش از 3 درصد در معاملات وال استریت ظاهر شد. NetApp در مقایسه با برآورد 73 مرکز هر سهم ، درآمد 1.05 دلار برای هر سهم ارسال کرده است. درآمد نیز انتظارات 680.9 میلیون دلاری را پشت سر گذاشت و 749.0 میلیون دلار درآمد کسب کرد.