F، MRVL، PARA، GPS و موارد دیگر

یک کامیون برقی فورد F-150 لایتنینگ پلاتینیوم در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک 2022، نیویورک.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

شرکت هایی را که بزرگترین حرکت ها را در ظهر جمعه انجام می دهند، بررسی کنید.

آب کم عمق – پس از اعلام همکاری فورد و تسلا در اواخر پنجشنبه که به مالکان فورد امکان دسترسی به بیش از 12000 سوپرشارژر تسلا در ایالات متحده و کانادا را می دهد، سهام حدود 7 درصد افزایش یافت. تسلاسهام شرکت 5 درصد افزایش یافت.

اخبار مربوط به سرمایه گذاری

10 موردی که جمعه پیش از آخر هفته طولانی در بازار سهام مشاهده می کنیم

باشگاه سرمایه گذاری CNBC

فناوری مارول – سهام نیمه هادی ها پس از اینکه سود شرکت از انتظارات تحلیلگران پیشی گرفت، 28 درصد افزایش یافت. Marvell Technology همچنین انتظار دارد که رشد درآمد در نیمه دوم سال مالی شتاب بگیرد و مت مورفی، مدیر عامل شرکت، از هوش مصنوعی به عنوان “محرک اصلی رشد” یاد کرده است.

فوق العاده زیبایی – سهام خرده فروش لوازم آرایشی پس از اعلام درآمد سه ماهه اول شرکت بیش از 12 درصد سقوط کرد. علیرغم گزارش کاهش درآمد و درآمد، سهام به دلیل کاهش چشم انداز حاشیه عملیاتی شرکت برای کل سال کاهش یافت.

پارامونت — سهام شرکت رسانه‌ای پس از آن که National Amusements، سهامدار اکثریت رای پارامونت، اعلام کرد سرمایه‌گذاری ترجیحی 125 میلیون دلاری توسط BDT Capital Partners، بیش از 5 درصد افزایش یافت. لوپ کپیتال با توجه به اخبار منتشر شده، پارامونت را به رتبه‌بندی نگه‌داری ارتقا داد. شرکت وال استریت گفت که مورد افزایشی این است که فشار مالی پارامونت را مجبور به یافتن خریدار می کند و سهامداران به ارزش بازار خصوصی دست خواهند یافت.

مطالب دیدنی
سهام بزرگترین حرکت را بعد از ساعت کاری انجام می دهند: ABNB، TWLO، RIVN، OXY

شکاف – سهام این خرده‌فروش پوشاک حتی پس از اینکه شرکت زیان خالص و کاهش فروش را در پنج‌شنبه در سه‌ماهه اخیر خود ثبت کرد، 11 درصد جهش کرد. سرمایه گذاران از پیشرفت بزرگ Gap در حاشیه آن استقبال کردند که آن را به کاهش تبلیغات و کاهش هزینه های حمل و نقل هوایی نسبت داد.

روز کاری – سهام پس از اینکه سود و درآمد سه ماهه اول خود از انتظارات تحلیلگران پیشی گرفت، بیش از 11.1 درصد افزایش یافت. Workday همچنین پایین ترین نرخ راهنمایی درآمد اشتراک تمام سال خود را افزایش داد و مدیر ارشد مالی جدیدی به نام Zane Rowe را معرفی کرد.

RH – پس از اینکه راهنمایی های خرده فروش در سه ماهه دوم انتظارات تحلیلگران را از دست داد، سهام حدود 3.7 درصد سقوط کرد. این شرکت همچنین نسبت به افزایش کاهش قیمت ها هشدار داد. با این حال، RH زمانی که نتایج را پس از بسته شدن روز پنجشنبه گزارش داد، از برآوردهای مربوط به سود هر سهم و درآمد تعدیل شده سه ماهه اول، به ازای هر Refinitiv پیشی گرفت.

Deckers Outdoor – Deckers Outdoor 2.3% پس از گزارش شرکت کفش پشت کفش Ugg و HOKA، نتایج سه ماهه چهارم مالی را گزارش داد که فراتر از انتظارات تحلیلگران بود. با این حال، درآمد و درآمد کل سال را راهنمایی کرد که کمتر از حد انتظار بود.

آمریکن اکسپرس – سهام در معاملات ظهر بیش از 3 درصد افزایش یافت. روز جمعه، مورگان استنلی گفت فروش اخیر “بیش از حد” بوده و با توجه به اینکه معاملات سهام در ارزان ترین سطح خود در سال های اخیر بوده، نقطه ورود خوبی برای سرمایه گذاران است.

مطالب دیدنی
جعبه کمک های اولیه و جعبه کمک های اولیه

Nvidia – سهام نیمه هادی ها 1.7٪ افزایش یافت، یک روز پس از افزایش 24٪ در پشت گزارش درآمد ریزش هوش مصنوعی. حرکت بالاتر در روز جمعه انویدیا را به رسیدن به ارزش بازار 1 تریلیون دلار نزدیک می کند.

سیستم های قدرت یکپارچه – سهام از جمله سهامی بود که از گزارش درآمد انویدیا و هیجان در مورد هوش مصنوعی افزایش یافت. سیستم های قدرت یکپارچه 6.7% افزایش یافت، در حالی که Arista Networks 8.1% افزایش یافت. Broadcom 7% بالاتر رفت، NXP Semiconductors 4.4% و Adobe نیز 4.4% افزایش یافت.

– هاکیونگ کیم، یون لی، تانایا ماچیل و سارا مین از CNBC گزارش دادند.