10 مورد برتر جیم کرامر برای تماشای جمعه در بازار سهام

مطالب دیدنی


10 مورد برتر من برای تماشای جمعه، 21 آوریل

1. Truist تنزل یافت تسلا (TSLA) را از خرید نگه دارد، در حالی که هدف قیمت خود را از 245 دلار به 154 دلار در هر سهم کاهش داد. این شرکت به “تمایل گستاخانه سازنده خودروهای الکتریکی برای پذیرش حاشیه های کمتر محصول” اشاره کرد. در همین حال، بارکلیز قیمت هدف خود را در تسلا از 230 دلار به 220 دلار برای هر سهم کاهش داد، اما رتبه اضافه وزن را در سهام حفظ کرد.

2. آمازون‘s (AMZN) Whole Foods در حال برنامه ریزی برای کاهش چند صد شغل شرکتی است، به این معنی که شرکت مادر هنوز استراتژی مدیریت نیروی کار را درک نمی کند.

3. جی پی مورگان گفت که آمازون با وجود کاهش رشد در این غول تجارت الکترونیک در سه ماهه اول، “بهترین ایده اینترنتی” خود باقی مانده است. این بانک مجدداً امتیاز اضافه وزن را در مورد سهام و قیمت هدف 135 دلار برای هر سهم تکرار کرد. آمازون قرار است نتایج سه ماهه اول خود را پنجشنبه پس از زنگ بسته شدن گزارش کند.

4. ریموند جیمز هدف قیمت خود را افزایش داد دوون انرژی (DVN) – سهامی که باشگاه در اوایل این ماه به طور کامل با سود خوبی فروخت – از 67 دلار به 70 دلار در هر سهم، در حالی که رتبه خرید قوی را حفظ کرد. پایپر سندلر هدف قیمتی خود را برای شرکت نفت و گاز از 85 دلار به 87 دلار در هر سهم افزایش داد و رتبه اضافه وزن را در سهام حفظ کرد.

مطالب دیدنی
قیمت تور دبی ارزان

5. Susquehanna هدف قیمت خود را در هلدینگ کلاب افزایش داد منابع طبیعی پیشگام (PXD) به 278 دلار به ازای هر سهم، از 266 دلار، با حفظ رتبه مثبت در سهام. پایونیر درآمد سه ماهه اول خود را چهارشنبه پس از زنگ پایان گزارش می دهد.

6. برگزاری باشگاه پروکتر و گمبل (PG) در حالی که رهنمودهای خود را افزایش داد، درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه افزایش داد. کالاهای مصرفی کالاهای مصرفی بارها قیمت ها را افزایش داده بود و به آن کمک کرد تا سود ناخالص خود را به میزان 150 واحد در سال افزایش دهد.

7. پایپر سندلر هدف قیمت خود را کاهش داد سنگ سیاه (BX) به 107 دلار به ازای هر سهم، از 111 دلار، با حفظ وزن اضافه وزن. در همین حال، بارکلیز هدف قیمتی خود در بلک استون را از 94 دلار به 99 دلار در هر سهم افزایش داد و بار دیگر رتبه بندی وزنی برابر برای سهام را تکرار کرد.

8. جی پی مورگان “ریسک/پاداش بسیار مطلوب” را برای آن می بیند AT&T (T) سهام در سطوح فعلی، تکرار رتبه اضافه وزن. این شرکت پس از اینکه شرکت درآمد سه ماهه اول کمتر از حد انتظارش را گزارش کرد، قیمت هدف خود را برای هر سهم از 23 دلار به 22 دلار برای هر سهم کاهش داد.

9. رتبه جی پی مورگان کاهش یافت خدمات حمل و نقل یکپارچه ZIM (ZIM) به خنثی شدن از اضافه وزن، با استناد به چشم انداز نرخ نقطه ای نامشخص. این بانک همچنین قیمت هدف سهام ZIM را از 27 دلار به 20.80 دلار برای هر سهم کاهش داد.

مطالب دیدنی
AAPL، META، MU، PACW و موارد دیگر

10. کانتور فیتزجرالد پوشش خبری در هلدینگ کلاب را آغاز کرد هومانا (HUM) و CVS Health (CVS) با اضافه وزن، یا خرید، رتبه بندی و هدف قیمتی به ترتیب 597 دلار به ازای هر سهم و 87 دلار برای هر سهم. زمان خرید سهام HUM در اینجا فرا رسیده است.

(دیدن اینجا برای یک لیست کامل از سهام در صندوق خیریه جیم کرامر.)

به عنوان مشترک باشگاه سرمایه گذاری CNBC با جیم کرامر، قبل از اینکه جیم معامله کند، یک هشدار تجاری دریافت خواهید کرد. جیم پس از ارسال یک هشدار تجاری، 45 دقیقه منتظر می ماند و قبل از خرید یا فروش سهامی در سبد صندوق خیریه خود، منتظر می ماند. اگر جیم در مورد یک سهام در تلویزیون CNBC صحبت کرده باشد، او 72 ساعت پس از صدور هشدار تجاری قبل از انجام معامله منتظر می ماند.

اطلاعات باشگاه سرمایه گذاری فوق تابع شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری ما، همراه با سلب مسئولیت ما است. به دلیل دریافت اطلاعات ارائه شده در ارتباط با باشگاه سرمایه گذار، هیچ تعهد یا وظیفه امانی وجود ندارد یا ایجاد نمی شود. هیچ نتیجه یا سود خاصی تضمین نمی شود.