درآمد Sonos (SONO) Q4 2020

Sonos IPO خود را در Nasdaq ، 2 آگوست 2018 جشن می گیرد.

منبع: نزدک

سهام شرکت تولید کننده بلندگو Sonos در معاملات گسترده روز چهارشنبه 23٪ افزایش یافت ، زیرا این شرکت درآمد سه ماهه چهارم مالی و راهنمایی درآمد سال مالی را اعلام کرد که انتظارات را از بین برد.

نحوه کار شرکت به شرح زیر است:

  • درآمد: به گزارش Refinitiv ، 33 سنت ، به استثنای موارد خاص ، در مقابل 0 سنت که تحلیلگران انتظار داشتند.
  • درآمد: به گزارش Refinitiv ، 339.8 میلیون دلار در مقابل 298.8 میلیون دلار که تحلیلگران انتظار داشتند.

در بیانیه ای ، در سه ماهه چهارم مالی که در 3 اکتبر به پایان رسید ، درآمد Sonos 16٪ رشد کرد ، اگرچه این سه ماهه 14 هفته بود. با ترک هفته 14 ، درآمد 7٪ رشد کرد. در سه ماهه قبل درآمد 4٪ کاهش یافت زیرا موجودی شرکت برای تأمین تقاضا کافی نبود.

برای بیش از نیمی از سال مالی 2020 ، مردم برای کاهش شیوع ویروس کرونا کار می کردند و از خانه به مدرسه می رفتند. این بدان معنی است که مردم وقت بیشتری برای گذراندن در خانه به گوش دادن به موسیقی دارند. در این سه ماه ، سونوس گفت که ویروس تأثیر منفی بر در دسترس بودن محصول دارد.

در سال مالی 2020 Sonos تعداد خانوارها را با 20 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 10.9 میلیون نفر نسبت به سال گذشته 22 درصد افزایش داد. مدیر عامل شرکت Sonos ، پاتریک اسپنس در بیانیه ای گفت که “مشتریان موجود محصولات بیشتری را به سیستم خود اضافه می کنند – هر خانوار جدیدی که به دست می آوریم این چرخه را از نو آغاز می کند.”

Sonos همچنین چندین محصول جدید را برای کمک به تازه نگه داشتن نمونه کارها خود به بازار عرضه کرد ، از جمله نوار صوتی سطح بالا که با تلویزیون کار می کند و جایگزین قوی ترین بلندگو خود است.

اسپنس روز چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی به تحلیلگران گفت که این شرکت همچنان با محدودیت موجودی روبرو است.

وی گفت: “ما در حال سرمایه گذاری در مواردی مانند حمل و نقل هوایی هستیم و همه تلاش خود را می كنیم تا هرچه بیشتر توان ورود به Q1 را داشته باشیم.”

برای سال مالی آتی 2021 ، سونوس پیش از توافق 1.38 میلیارد دلاری بین تحلیل گران نظرسنجی شده توسط Refinitiv ، 44/1 تا 5/1 میلیارد دلار درآمد پیش بینی می کند ، که این رشد 11 تا 15 درصد را نشان می دهد.

بدون در نظر گرفتن حرکت بعد از ساعت ، سهام Sonos برای سال 9 درصد رشد کرده است ، در حالی که شاخص S&P 500 14 درصد است.

– تاد هزلتون ، خبرنگار CNBC در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

تماشا کردن: گاوها گزینه ها در نیکولا ، Sonos و Virgin Galactic شرط بندی می کنند