بسیاری از نارضایتی ها ، خستگی های موجود در OPEC +: S&P Global Platts

یکی از ناظران نفت گفت که “چشمگیر” است که عراق در مورد سهمیه های تولید OPEC + پیش از نشست این هفته اتحاد ، اظهار نظرهای منفی شدیدی کرده است.

انتظار می رود این گروه در جلسه دو روزه خود که از روز دوشنبه آغاز می شود ، به تأخیر انداختن افزایش تولید خود ، برنامه ریزی شده برای ژانویه 2021 ، فکر کند.

“هرمان وانگ ، S&P Global Platts” گفت: “چند هفته پیش ، همه ما فکر می کردیم که این یک نشست کاملاً عادی است ، به نظر می رسید که همه اردکها برای پشت سر گذاشتن این these برشها در یک ردیف قرار گرفته اند.” خاورمیانه و سردبیر اوپک. وی گفت: “اما اکنون ، ما شاهد برخی از ترک ها در پایه هستیم.”

بسیاری از اعضا با نارضایتی زیاد ، خستگی زیاد با این مدتها به دلیل Covid این برشها را وارد کرده اند.

هرمان وانگ

S&P Global Platts

وی در گفتگو با CNBC گفت: “ما می دانیم که عراق مدتهاست که با سهمیه خود دست و پنجه نرم می کند ، اما آنها می گویند که آنها از یک روش متناسب با همه خسته شده اند ، این بسیار چشمگیر است ، زیرا آنها چیزی را در مورد مدیریت اوپک بیان می کنند.” اتصال سرمایه »در روز دوشنبه.

وانگ گفت که پیش از چنین جلساتی وجود “تئاتر نمایش” غیرمعمول نیست ، اما “شدت برخی از این تماس ها” تعجب آور است.

وی گفت: “بسیاری از نارضایتی ها ، خستگی زیاد در بین بسیاری از اعضا با این مدتی که به دلیل Covid این کاهش ها را ایجاد کرده بودند.” “و با استفاده از این واکسن ها در گوشه و کنار ، برخی از این کشورها مایل نیستند که مدت زمان طولانی تری توپ بازی کنند.”

مطالب دیدنی
انویدیا قبل از بازگرداندن سود به ارزش بازار یک تریلیون دلاری می رسد

جکهای پمپاژ روغن که به آنها “الاغ سر تکان دادن” نیز می گویند ، در جمعه 20 نوامبر 2020 در یک میدان نفتی شرکت نفت Rosneft در نزدیکی روستای Sokolovka ، در جمهوری اودمورت ، روسیه.

آندری روداکوف | بلومبرگ | گتی ایماژ

وی همچنین گزارش هایی را درباره امارات متحده عربی ، “متحد دیرینه” پادشاه اوپک عربستان سعودی ، به طور بالقوه از این گروه جدا کرد.

وانگ در پاسخ به این س ifال که آیا این یک تهدید واقعی است یا فقط یک ابزار مذاکره است ، گفت که این کمی از هر دو است. وی گفت: “تقسیم قریب الوقوع اتفاق نمی افتد ، فکر نمی کنم فقط براساس آنچه می شنوم.”

سهیل المزروعی ، وزیر انرژی امارات در بیانیه ای برای رویترز گفت که این کشور عضوی “قابل اعتماد” در اتحاد است.

هنوز س questionsالات دشواری در مورد آینده اوپک مطرح شده است. وانگ گفت: “این چیزی است که باعث ایجاد این بحثها تا حدودی بسیار بحث برانگیز می شود. این فقط در سه ماه آینده نیست ، بلکه در واقع در مورد بقیه دهه است.”

وی گفت: امارات اهداف بلند پروازانه تولیدی دارد و نمی خواهد با کاهش تولید OPEC + محدود شود ، و افزود که اکنون این س isال مطرح است که آیا اعضای دیگر می خواهند اتحاد را ادامه دهند.

وانگ گفت: “برای عربستان سعودی پرونده ای پیش بینی شده است – آنها خواهان افزایش قیمت نفت هستند ، و آنها نیاز به اقدامات جمعی را می بینند.” “روسیه یک مزیت در حفظ این روابط با اوپک + و پشتیبانی از این قیمت های نفت در اینجا و اکنون می بیند. آیا هنوز 6 ماه دیگر این وضعیت ادامه خواهد داشت ، من نمی دانم.”

مطالب دیدنی
تبادل نظر نی نی سایت

وی گفت: “من فکر می کنم اینها س questionsالات سختی است که باید پرسیده شود ، برخی بحث ها در حال انجام است.” “این واقعاً همان چیزی است که باعث رنگ آمیزی این گفتگوها و چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.”