با ادامه تجمع پس از انتخابات ، معاملات آتی داو پس از کسب مقام ریاست جمهوری بایدن ، 350 واحد افزایش یافت

جو بایدن ، نامزد دموکرات 2020 آمریکا ، در راهپیمایی انتخاباتی خود انگشت خود را نشان داد ، پس از آنکه رسانه های خبری اعلام كردند كه بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریكا ، در ویلمینگتون ، دلاور ، ایالات متحده ، 7 نوامبر 2020 ، پیروز شده است.

کوین لمارک | رویترز

قرار بود سهام با افزایش معاملات آتی یکشنبه در معاملات یکشنبه ، سهام خود را به تجمع بزرگ پس از انتخابات ادامه دهند. بر اساس پیش بینی های NBC ، جو بایدن ، دموکرات ، در انتخابات ریاست جمهوری آمریكا ، دونالد ترامپ را برای پیروزی به عنوان رئیس جمهور منتخب ، شکست داد.

معاملات آتی با میانگین صنعتی داو جونز 365 واحد افزایش یافت و بدین معنی است که در روز دوشنبه حدود 350 واحد افزایش داشت. معاملات آتی S&P 500 1.5٪ و معاملات آتی Nasdaq 100 2٪ صعود کردند.

معاون پیشین رئیس جمهور پس از پیروزی پیش بینی شده خود در پنسیلوانیا و همچنین نوادا ، بر اساس پیش بینی های NBC News روز شنبه ، پیروز شد. این فراخوان چهار روز پس از روز انتخابات و در میان شمارش دقیق در چندین ایالت میدان جنگ صورت گرفت.

وال استریت ابراز امیدواری کرد که این تماس حتی در صورت عدم پذیرفتن ترامپ از قبول نتیجه ، احتمال درگیری انتخاباتی را کاهش دهد. بسیاری از معامله گران برای نوسانات بازار در ماه نوامبر شرط بندی کرده بودند و در حال باز کردن موقعیت های خود بودند ، و این امر به سوخت رالی کمک می کند.

مطالب دیدنی
اهمیت دارد، خرید GPS خودرو یا ردیاب خودرو

در این میان ، احتمال “موج آبی” که دموکرات ها را به اکثریت مجلس سنا و مجلس نمایان می کند کاهش یافته است ، به این معنی که تغییرات شدید سیاست مانند افزایش مالیات کمتر است.

برایان لویت ، استراتژیست بازار جهانی در Invesco ، در یادداشتی روز یکشنبه گفت: “بعید است که یک ریاست جمهوری بایدن با یک سنای جمهوریخواه افزایش مالیات داشته باشد ، که بدون شک بزرگترین ترس سرمایه گذاران از ریاست جمهوری بایدن است.” “و ریاست جمهوری بایدن می تواند به معنای بازگشت به رویکردی سنتی تر و قابل پیش بینی در سیاست های تجاری باشد ، که احتمالاً منجر به بی ثباتی بازارها خواهد شد.”

پیش بینی می شود دموکرات ها اکثریت مجلس خود را حفظ کنند ، اگرچه وال استریت از نزدیک مراقب بود که کنترل سنا هنوز در هاله ای از ابهام است. احتمالاً هر دو مسابقه سنا در گرجستان به دور دوم منتهی به اوایل ژانویه می روند.

وال استریت در هفته گذشته در انتظار چنین دولتی پیچیده دست به تجمع زده بود و قرار بود همانطور که در رقابت های ریاست جمهوری به وضوح دست یافت ، بر اساس آن تجمع کند. هر سه میانگین اصلی بهترین عملکرد هفتگی خود را از ماه آوریل تاکنون داشته اند. S&P 500 و Nasdaq هفته گذشته به ترتیب 7.3٪ و 9٪ جهش کردند ، در حالیکه Dow 6.9٪ رشد کرد. S&P 500 همچنین بزرگترین سود هفته انتخابات خود را از سال 1932 به بعد ثبت کرده است.

Tech بزرگترین برنده هفته گذشته در میان 11 بخش S&P 500 بود که 9.7٪ رشد داشت. با کاهش چشم انداز افزایش مالیات و مقررات شدیدتر تحت جابجایی دموکرات ها ، سرمایه گذاران در گروه با رشد بالا قرار گرفتند.

مطالب دیدنی
کابینت آماده در شیراز

ترامپ نتیجه را رد می کند

معاملات آتی سهام حتی در شرایطی که ترامپ از پذیرفتن انتخابات امتناع می ورزد ، بدست آورد و متعهد شد كه به محض روز دوشنبه ، تیم وی “پیگیری پرونده ما در دادگاه برای اطمینان از تأیید كامل قوانین انتخابات” را آغاز خواهد كرد.

رئیس جمهور و جانشینان وی در چندین ایالت مهم ، از جمله پنسیلوانیا و میشیگان ، پرونده های قضایی را آغاز کرده و اعلام کردند که قصد دارند برای بازشماری مجدد در برخی مسابقات نزدیک فشار بیاورند.

انتظار می رود که بایدن روز دوشنبه اعضای گروه ویژه ویروس کرونا را اعلام کند که متهم به تدوین طرحی برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا می شود ، زیرا این سطح به رکورد بالا می رسد.

براساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده بیش از 126000 مورد ویروس کرونا را دو روز متوالی گزارش کرده و گزارش کرده است که در طی چهار روز گذشته هر روز رکورد جدیدی در موارد بروز دارد.

آدام کریسافلیلی ، بنیانگذار دانش حیاتی ، روز یکشنبه در یادداشتی گفت: “با کمرنگ شدن تمرکز انتخابات ، سرمایه گذاران توجه بیشتری به Covid شروع می کنند و پرونده ها ادامه می یابد و اروپا یک سری اقدامات تخفیف را آغاز می کند.” “پیش بینی واکسن به محافظت از سهام در برابر عناوین ویروس زشت کمک کرده است.”

اشتراک در CNBC PRO برای بینش و تجزیه و تحلیل منحصر به فرد ، و برنامه های زنده روز کاری از سراسر جهان.