امروز : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
مصادف با : ۲۰۱۷/۱۲/۱۳
ساعت : ۰۰:۵۵

تمامی اخبار مربوط به سایت "صاحب نیوز"

تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 22:44

مصوبه مرمت بناهای تاریخی سطح استان به دلیل نبود بودجه برگشت خورد/ شهرضا تنها شهرستانی بود که پروژه مرمتی خود را به پایان رساند

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا با بیان اینکه تنها شهرستانی که توانست پروژه مرمتی خود را به اتمام برساند شهرضا بوده است، گفت: مصوبه مربوط به مرمت آثار باستانی و میراث فرهنگی استان به دلیل عدم وجود بودجه لغو شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 20:21

بودجه عمرانی سال آینده پاسخگوی طرح های نیمه تمام نیست/ برگزاری مرحله دوم لیگ بسکتبال جوانان کشور در شهرضا

«عصبانی نیستم» و سرباز کردن زخم فتنه، اصلاح طلبان در اشتباهات دولت سهیم هستند،انتقال آب سمیرم شبیه به یک بازی سیاسی است، تقدیر از خادمان هیئت رزمندگان اسلام اصفهان در اربعین حسینی،ارسال ۱۰ کانکس از سوی اتحادیه های اصناف شهرضا به مناطق زلزله زده و...  از مهم ترین خبرهای امروز در صاحب نیوز است.
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 19:40

مردم شهرستان لنجان به استقبال سهراب مرادی آمدند/تصاویر

عصر امروز با حضور چهره های سرشناس کشوری و استقبال پرشور مردم شهرستان لنجان، از پهلوان سهراب مرادي، قهرمان وزنه برداري جهان تجلیل به عمل آمد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 19:19

استقبال مردم شهرستان لنجان از پهلوان سهراب مرادی/تصاویر

عصر امروز با حضور چهره های سرشناس کشوری و استقبال پرشور مردم شهرستان لنجان، از پهلوان سهراب مرادي، قهرمان وزنه برداري جهان تجلیل به عمل آمد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 18:33

بازدید مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از تیران و کرون/ تصاویر

حمیدرضا شیران در سفر یک روزه خود به تیران و کرون از سه طرح اشتغال زایی و خودکفایی موفق شامل کارگاه قالیبافی در روستای محمدیه، پرورش قارچ در روستای خرمنان و کارگاه تولید سنگ های زینتی ساختمانی در شهرک صنعتی رضوانشهر بازدید کرد. منبع خبر: صاحب نیو
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 17:51

مکمل هر طبعی در طب سنتی، طبع مخالف آن است/ وجود استخوانی بندی درشت و قد بلند در افراد صفراوی

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه در مباحث طبی یکی از مسلمات این است که مکمل هر چیز سردی، گرمی است و مکمل هرچیز گرمی سردی است، گفت: اگر به چیز گرمی، گرمی بیشتری بدهیم از حالت اعتدال خود خارج می شود و اگر به چیز سردی، سردی بیشتری بدهیم، از حالت اعتدال خارج می شود. منبع خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 17:09

پیشه کردن ادبیات انقلابی و اداره امور به سبک غربزدگی!

لبخندهای دیپلماتیک و تقلید ادبیات رهبری و فریاد برآوردن از بی وفایی آمریکا از سوی گروه سازشکاران با غرب تنها سرپوش گذاشتن روی خطاهای پی در پی آنان است. این سیاست یک بام و دو هوایی است که برای داشتن تأیید ملت ایران آن را در پیش گرفته اند. منبع خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 17:09

صحبت ها در رابطه با جدایی اصلاح طلبان و دولت القائات جریان های سیاسی است/ اصلاح طلبان در اشتباهات دولت سهیم هستند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: صحبت ها در رابطه با جدایی اصلاح طلبان و دولت القائاتی است که جریان های سیاسی انجام می دهند؛ دولت با حمایت اصلاح طلبان بر روی کار آمد و جدایی اصلاح طلبان از دولت به نوعی به نعل و میخ زدن در سیاست محسوب می شود. منبع خبر: ص
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 16:47

نایب رییس مجلس شورای اسلامی به شهرضا سفر می ‌کند

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: نایب رییس مجلس شورای اسلامی در سفری کاری از شهرضا بازدید می‌کند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 16:26

ضرورت صرفه جویی در مصرف آب/ کاهش شدید بارش باران ذخایر منابع آبی را با مشکل مواجه کرده است

معاون فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه اسراف زیادی در استفاده از آب شرب انجام می شود، گفت: فرهنگ‌سازی استفاده بهینه از آب و توسعه روش های نوین آبیاری در کشاورزی تا حد زیادی مصرف آب را کاهش داده و از بروز کم آبی جلوگیری می کند. منبع خبر: صاحب
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 16:05

«عصبانی نیستم» و سرباز کردن زخم فتنه/ مسئولان مربوطه تحت تاثیر فشار افراطی ها تصمیم نگیرند

اگر مسئولان با هر سخنی و عملی تحت فشار قرار می گیرند، پس زمانی اندک نمی گذرد که میدان را برای اجنبی باز می کنند مگر نه این است که «یادمان باشد پیام آفتاب- دست نااهلان نیفتد انقلاب» اما گویا نااهلان هم به میدان آمده اند تا خودی نشان دهند. منبع خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 16:05

ارسال ۱۰ کانکس از سوی اتحادیه های اصناف شهرضا به مناطق زلزله زده/ هفت کانکس دیگر در حال ساخت است

نائب رئیس اتاق اصناف شهرضا گفت: اتحادیه های صنفی شهرضا تاکنون 10 کانکس برای اسکان موقت مردم به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال کرده اند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 16:05

برپایی جشن پیروزی در عراق به مناسبت پایان تروریسم+ تصاویر

هزاران عراقی به مناسبت پایان تروریسم در این کشور، جشن بزرگی را در استان های مختلف این کشور، برپا کردند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 15:43

اختصاص قیر دولتی به شهرداری های منطقه شرق اصفهان

نشست مشترک شهرداران شهرستان اصفهان و روسای شوراهای بخش های بن رود و جلگه با معاون وزیر راه و شهرسازی در تهران با وعده تفاهم نامه بین شهرداران و دهیاری ها در خصوص اختصاص قیر دولتی پایان یافت. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 15:43

کنترل هوشمند تخلفات رانندگی در طرح زمستانه پلیس اصفهان/ دستگیری مرد زن نما در فضای مجازی

فرمانده انتظامي استان با اشاره به آماده باش 9 هزار و 500 نفر نيرو به طور مستقيم و غير مستقيم در طرح زمستانه از بكارگيري تجهيزات هوشمند ثبت تخلفات رانندگي در اين طرح خبرداد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 15:21

فضای کتابخانه نطنز در حد استاندارد نیست/ عدم استقبال مردم بودجه اختصاصی کتابخانه نطنز را کاهش داده است

رئیس اداره کتابخانه های عمومی نطنز گفت: با توجه به جمعیت کم اعضا و عدم استقبال که شاید از حدود ۶۰۰ نفر عضو، حدود صد عضو فعال داشته باشد و با وجود فضای محدود، درجه هفت به کتابخانه نطنز داده شده است و این خود عامل کاهش بودجه اختصاصی به کتابخانه می شود. منبع خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 15:00

برپایی ویژه برنامه شب یلدا نیازمند حضور پیشتیبان مالی است/ صله رحم بزرگ ترین سنت مردم در شب یلدا

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دورهم جمع شدن مردم، بیان خاطرات، حافظ خوانی ها، مولوی خوانی ها و دوره کردن کتاب هایی که هویت ملی ما را پیشتیبانی می کنند از سنت های مهم در شب یلدا محسوب می شود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 14:40

۹۸۰ هزار لیتر سوخت یارانه ای بین کشاورزان و بهره برداران در شهرستان نطنز توزیع شده است

مسئول اداره تولیدات گیاهی و دامی جهاد کشاورزی نطنز گفت: از ابتدای مهر ماه سال جاری تاکنون مقدار ۹۸۰ هزار لیتر سوخت یارانه ای بین بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان نطنز توزیع شده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 14:20

مچ‌گیری ممنوع!/ فیلم

گزیده ای از سخنرانی استاد علیرضا پناهیان پیرامون سبک زندگی اسلامی منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:58

تظاهرات گسترده مردم لبنان در حمایت از قُدس شریف+ تصاویر

هزاران نفر از مردم مناطق مختلف لبنان در حمایت از قدس، تظاهرات گسترده ای را برپا کردند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:58

برنامه هر کشوری براساس داده‌های آماری همان کشور است/ صدور بیش از ۱۵ هزار کارت ملی هوشمند در لنجان

فرماندار لنجان گفت: حرکت هر کشوری براساس داده‌هایی است که از طریق آمار جمع‌آوری می‌شود و اگر ما از داشتن آمارهای مهم کشور محروم باشیم، نمی‌توانیم در تصمیم‌گیری‌ها درست عمل کنیم. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:58

اعضای هیئت مدیره تیم فوتبال شهرداری حبیب آباد برخوار انتخاب شدند

حسین محسنی، احمد مهوری، سید کریم مومنی، مهرداد خیری و علی خیری طی جلسه ای به عنوان اعضای هیئت مدیره تیم فوتبال شهرداری حبیب آباد برخوار، انتخاب شدند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:37

محفل انس با قرآن کریم در امامزاده محسن(ع) اصفهان برگزار شد

مسئول اداره اوقاف ناحیه دو اصفهان، گفت: محفل انس با قرآن کریم همراه با مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات قرآن کریم ارتش جمهوری اسلامی، در جوار حرم مطهر امامزاده محسن(ع) اصفهان، برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:37

تقدیر از موکب‌های آران و بیدگل در پیاده‌روی اربعین/ ۵۷ موکب از استان اصفهان به زائران اربعین خدمت‌رسانی کردند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان، گفت: 57 موکب برای خدمت رسانی به زائران در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به ثبت رسید و برای آن ها پروانه فعالیت صادر شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:15

نمایشگاه عفاف و حجاب در شهر هرند اصفهان آغاز به کار کرد

دبیر نمایشگاه عفاف و حجاب دانشگاه علمی کاربردی هرند، گفت: نمایشگاه عفاف و حجاب امروز افتتاح و فعالیت خود را برای یک هفته آغاز کرد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:15

انتقال آب سمیرم شبیه به یک بازی سیاسی است

انتقال آب ونک سمیرم برای پسته های رفسنجان، جز یک هدف سیاسی نمی تواند چیز دیگری باشد، اما ظاهرا موضوع منتفی شده انتقال آب بار دیگر نقل محافل شده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 13:15

آخرین نفس های پاییز ۹۶ در شهرستان مبارکه/ تصاویر

این روزها، پاییز ۹۶ آخرین روزهای خود را سپری می کند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 12:53

نشر کتاب های دفاع مقدس به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک می کند

کتاب«بی بی جان»، با حضور منقدان و علاقمندان به داستان در تالار صائب دانشکده ادبیات دانشگاه اصفهان، به رشته نقد کشیده شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 12:53

برگزاری مرحله دوم لیگ بسکتبال جوانان کشور در شهرضا/ تمرین های چهارماهه بلندقامتان شهرستان برای حضور در رقابت ها

رئیس هیئت بسکتبال شهرضا گفت: مرحله دوم مسابقات لیگ جوانان کشور هفته جاری با حضور تیم های درنگ گیلان، مهرام تهران، نوشت افزار کنکو و تیم هیئت بسکتبال شهرضا در سالن شهید طحانی شهرضا برگزار می شود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 12:53

کشاورزان مراقب یخ زدگی تجهیزات کشاورزی باشند/ مزارع غلات شهرضا با توجه به نبود بارش نیاز به آبیاری دارند

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، گفت: باتوجه به روند سرما کشاورزان نسبت به بازبینی ماشین آلات، ادوات مکانیزه و سیستم های آبیاری تحت فشار به خصوص پمپ های آب، برای جلوگیری ازخطر یخ زدگی و خسارت اقدام کنند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 12:53

حمایت کمیته امداد آران و بیدگل از کارآفرینان/ استفاده از ظرفیت گردشگری برای افزایش اشتغال مددجویان

رئیس کمیته امداد آران و بیدگل، گفت: خیّرانی که به درگیری با فرایند اداری و کاغذبازی‌های مربوط به آن علاقه‌ای ندارند، می‌توانند با استفاده از ظرفیت کمیته امداد برای اجرای طرح‌های کارآفرینی خود، اقدام کنند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 12:31

یخبندان در روستای خُنج خوروبیابانک/عکس

براثر سرمای هوا و ترکیدگی لوله آبیاری قطره ای در روستای خنج از توابع شهرستان خوروبیابانک قندیل های زیبایی تشکیل شده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 12:10

تقدیر از خادمان هیئت رزمندگان اسلام اصفهان در اربعین حسینی/ خدمت رسانی به زلزله زدگان همچنان ادامه دارد

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان، گفت: مراسم تجلیل و قدردانی از فعالان، دست اندرکاران و خادمان موکب های هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در اربعین حسینی، آذر ماه سال جاری برگزار می شود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 11:49

سیاست دولت دیپلماسی، لبخند در برابر خباثت انگلیسی/ لزوم بازخوانی اندیشه های امام(ره) درباره روابط با سایر کشورها

کسانی که مدعی هستند دکترای روابط دیپلماتیک خود را در دانشگاه های آمریکا گرفته اند بد نیست دو واحدی را هم پای درس حضرت روح الله بنشینند، تا ادبیات برخورد با دولت های بیگانه را بیاموزند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 11:49

از دروغگو و جاهل باید دوری کرد

مدرس حوزه های علمیه، گفت: پیامبر(ص) فرمودند «من صدق لِسانُهُ زَکی عَملُه» هرکس زبانش راستگو شود عملش هم پاکیزه می شود، اگر هرگز دروغ نگویید علمتان پاکیزه می شود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 11:49

مردم بلافاصله برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه حاضر شدند/ کمک‌ها به سختی به دست روستاییان می‌رسید

یکی از شاهدان عینی امدادرسانی اولیه به مصیبت‌زدگان زمین‌لرزه کرمانشاه، گفت: در همان لحظه های نخست حادثه، در تماسی که با آشنایان محلی داشتیم، آنان اوضاع را بسیار وخیم توصیف کردند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 11:28

پاییز سبز در منطقه نمونه گردشگری کاشان/ کاشت بیش از ۱۳هزار اصله درختچه، گلدان و نشای فصلی

سرپرست منطقه چهار شهرداری کاشان، گفت: ۱۳ هزار و ۵۰۰ اصله درختچه، گلدان و نشای فصلی در منطقه چهار شهرداری کاشان کاشته شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 11:07

استفاده از ظرفیت‌های بخش صنعت در حوزه فرهنگ کاشان/ بخش خصوصی از ترویج کتابخوانی حمایت کند

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، گفت: هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت های بخش خصوصی در حوزه فرهنگ، در توسعه مباحث فرهنگی، جامعه بویژه ترویج کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:45

روایت جانباز کرمانشاهی از امداد رسانی به موقع اصفهانی ها/ فیلم

روایت جانباز کرمانشاهی از امداد رسانی به موقع اصفهانی ها به مناطق و مردم زلزله زده غرب کشور منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:45

شش لایحه شهرداری در بیست و یکمین جلسه شورای شاهین شهر بررسی شد

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر، گفت: بیست و یکمین جلسه شورای شهر شاهین شهر به بررسی شش لایحه ارسالی شهرداری شاهین شهر اختصاص داشت. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:45

۱۷ اثر تاریخی و طبیعی فریدونشهر در نوبت ثبت ملی/ افزایش دو برابری متخلفان دستگیرشده میراث فرهنگی

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فریدونشهر، از دو برابر شدن تعداد متخلفان دستگیر شده میراث فرهنگی، در سال جاری در این شهرستان خبر داد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:24

کنایه عادل فردوسی‌پور به افزایش عوارض خروج از کشور!/ فیلم

عادل فردوسی‌پور در برنامه شب گذشته 90 نسبت به افزایش عوارض خروج از کشور واکنش نشان داد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:24

اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از فعالیت های عمرانی آستان زینبیه اصفهان دیدن کردند

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از روند اجرایی پروژه بقعه جدید حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر( علیهم السلام ) اصفهان، بازدید کردند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:24

زمزمه دعای ندبه در اجتماع هیئت رزمندگان اسلام اصفهان

مسئول فرهنگی هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان، گفت: اجتماع هیئات مذهبی رزمندگان اسلام استان اصفهان همراه با برگزاری مراسم پر فیض دعای ندبه صبح جمعه اول دی ماه در حسینه شهدای بسیج ناحیه امام صادق(ع) اصفهان، برگزار می شود. منبع خبر: صاحب نیوز
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 10:04

کُرسی های اهدایی مردم اصفهان به دست زلزله زدگان غرب کشور رسید

در اقدامی ابتکاری ۵۰۰ کرسی برای گرم کردن زندگی آسیب دیدگان زلزله در غرب کشور به همت مردم خمینی شهر اصفهان، تهیه شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 09:43

مشغله های امروز عامل ترویج بی وفایی در خانواده/ فضای مجازی خانواده را از شما دور می کند

یک روانشناس تربیتی، گفت: اعتیاد جنسی، ملال و خستگی، نداشتن هیجان و سرگرمی با همسر، غرق شدن در مشغله های روزمره و توجه نکردن به همسر از دلایل دیگر بی وفایی است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 09:43

اقتصاد مقاومتی و ریشه های قرآنی آن/ راهکاری نو برای توسعه همه جانبه کشور

برای موضوع اقتصاد مقاومتی به قرآن شریف که مراجعه کرده و کسب تکلیف کنیم، در جواب خود با آیه « ان الله لا یحب المُسرفین» مواجه خواهیم شد و این نکته از نظر پنهان نخواهد ماند، که اقتصاد مقاومتی در حقیقت بسته پیشنهادی شریعت قرّاء برای جامعه اسلامی است که در سایه آن می توان به بی نیازی از دشمنان دست یا
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 09:22

راه رهایی از جاهلیت مدرن، ارتباط با امام زمان(عج) و عمل به دستورات ائمه است

ارشد عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در استان اصفهان، گفت: در آخرالزمان جاهلیت مدرن حتی در میان اهل علم هم ظهور کرده و راه رهایی از آن ارتباط با امام زمان(عج)، در اطاعت از دستورات دین اسلام و ائمه اطهار(ع) و کسب رضایت ایشان است. منبع خبر: صاحب نیوز
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 09:22

ششمین وقف در بُرخوار توسط واقف شاپورآبادی ثبت شد

مسئول نمایندگی اوقاف برخوار گفت: ششمین وقف جدید در شهرستان با نیت قرآنی و برگزاری ولادت و شهادت حضرت زهرا(س) به متراژ شش هزار و ۵۰۰ متر مربع در شهر شاپور آباد برخوار، ثبت شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 09:22

۲۷هزار کارت ملی هوشمند در تیران و کرون صادر شده است

رئیس اداره پست شهرستان تیران و کرون، با بیان اینکه نصف جامعه هدف شهرستان تیران و کرون، تا کنون نسبت به تعویض کارت ملی خود اقدام نکرده اند، گفت: تعویض کارت ملی به هوشمند فقط تا پایان سال ۹۶ فرصت دارد و پس از آن کارت های ملی سابق فاقد اعتبار هستند. منبع خبر:

اخبار برگزیده

عراقچی ترامپ به برجام پایبند خواهد ماند
برترینها | سیاسی | 1395/12/10 ساعت 04:13
سیل، قبرستان قرن هفتم را با خود به همراه آوردتصاویر
فرهنگ نگار | تیتر سایت ها | 1395/12/04 ساعت 10:36
مرگ 5 نفر بر اثر ریزش 3 خانه در خلیج فارس تهران اسامی
عصر ایران | تیتر سایت ها | 1395/12/03 ساعت 23:41
فوت 5 نفر در پی انفجار ساختمان در خلیج فارس
برترینها | حوادث | 1395/12/04 ساعت 02:29
شافعی بضاعت دولت همین است
برترینها | اقتصادی | 1395/12/04 ساعت 02:29
محبوبیت پوتین در آمریکا افزایش یافت
برترینها | سیاسی | 1395/12/04 ساعت 02:40
حقوق رئیس بانک ملت 5 برابر رئیس‌جمهور آمریکاست
برترینها | سیاسی | 1395/12/04 ساعت 02:40

آخرین مطالب

«مروان برغوثی» به سلول انفرادی منتقل شد

مهر | بین‌الملل | 1396/09/21 ساعت 21:15

انتشار ترجمه داستان‌های تام هنکس در ایران

برترینها | فرهنگي | 1396/09/21 ساعت 21:15

دلایل انتقاد دی میستورا از معارضان سوری در ژنو

برترینها | سیاسی | 1396/09/21 ساعت 21:09

قشقاوی، حادثه فرودگاه بلگراد را تکذیب کرد

برترینها | سیاسی | 1396/09/21 ساعت 21:09

مدیران ایرباس و بوئینگ به ایران می‌آیند

عصر ایران | تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 21:04

10 فیلم کوتاه منتخب اسکار 2018

عصر ایران | تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 18:06

انتشار کتاب «راهبردهای آموزش زبان دوم»

عصر ایران | تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 17:49

تکذیب خبر وقوع زلزله در تهران

مهر | اجتماعی | 1396/09/21 ساعت 17:23

کنسرت همایون شجریان برگزار نشد

فرادید | تیتر سایت ها | 1396/09/21 ساعت 17:11
خبرآنتایم یک موتور جستجوی هوشمند خبری می باشد. اخبار و مطالب درج شده در خبرآنتایم بدون دخالت اپراتور انسانی و توسط الگوریتم های هوش مصنوعی جمع آوری می گردد و خبرآنتایم در قبال اخبار و مطالب هیچگونه مسئولیتی ندارد. با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
info@khabarontime.ir
09158843260
09125853289