امروز : ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
مصادف با : ۲۰۱۷/۱۰/۱۹
ساعت : ۱۷:۴۹

تمامی اخبار مربوط به سایت "صاحب نیوز"

تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 16:50

پیکر پاک دو شهید مدافع حرم در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع) اصفهان تشییع شد

پیکر پاک دو تن از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) روز پنجشنبه 27 مهر ماه در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع) اصفهان تشییع شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 16:29

حواشی مراسم تودیع و معارفه شهردار فلاورجان همچنان ادامه دارد/ بدهی های شهرداری موضوع داغ شهرستان

یکی از ابهاماتی که برای افکار عمومی در مراسم تودیع و معارفه شهردار فلاورجان به وجود آمد میزان بدهی برجای مانده از دوره قبل است که شهردار سابق این مقدار را ناچیز اعلام کرد اما گمانه زنی ها خبر از بدهی های چند میلیاردی می دهد. منبع خبر: صاحب نیوز
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 16:29

کمک ۳۰ میلیارد ریالی به شهرداری طرق رود در پنج سال اخیر/ شورا اجازه ندهند مسائل به مجموعه شهر کشیده شود

مدیر کل دفتر امور شهری استانداری اصفهان گفت: یکی از آسیب های شوراها این است که آن ها فقط برای شهرداری فعالیت کنند و از مجموعه شهر غافل شوند، شوراها توانمندی بالایی دارند لذا در مقام تصمیم گیری برای شهر با وجود سلایق متفاوت نباید اجازه دهند مسائل به مجموعه شهر کشیده شود. منبع خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 16:08

اتحاد مسئولان و مردم مهم ترین رکن پیشرفت/ باید برای حفظ منافع مردم اختلافات را کنار گذاشت

رییس شورای اسلامی شهرستان شهرضا گفت: مهم ترین نیاز کشور در شرایط فعلی اتحاد و همدلی است، نباید انرژی و وقت مسئولان صرف اختلاف افکنی و تضعیف یکدیگر شود، اگر از افرادی که برگزیده مردم هستند حمایت نشود به منافع عمومی آسیب وارد می‌شود. منبع خبر: صاح
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 16:08

مردم لنجان در اعتراض به یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا تجمع کردند/ تصاویر

تجمع بزرگ خلیج همیشه فارس ظهر امروز با حضور اقشار مختلف مردم در حمایت از سپاه پاسداران و در اعتراض به یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا در میدان مرکزی زرین‌شهر برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 16:08

همایش بزرگ دوچرخه سواری در شهر مبارکه برگزار شد/ تصاویر

همایش دوچرخه سواری در شهرستان مبارکه به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 15:48

انجمن هنرهای نمایشی نطنز هنر خود را به خدمت دین درآورد/ بازسازی واقعه غدیر یک اقدام فرهنگی قوی بود

امام جمعه نطنزگفت: انجمن هنرهای نمایشی در کار بازسازی واقعه غدیر خم در نطنز نشان داد که در خدمت دین درآمدن هنر از نظر فرهنگی و اسلامی ارزش دارد و آن ها به خوبی هنر خود را در این راه به ظهور و فعلیت رساندند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 15:48

ملت ایران جنایات آمریکا را فراموش نمی‌کنند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: ملت ایران هرگز جنایات آمریکا را علیه خود و منافع کشورشان فراموش نمی‌کنند، کارنامه روابط سیاسی آمریکا همواره سرشار از دشمنی با ملت ایران بوده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 15:27

تشکیل پرونده سلامت میانسالان در مراکز سلامت و خانه های بهداشت برخوار

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت برخوار گفت: همه افراد ۳۰ تا ۵۹ ساله در شهرستان برخوار می توانند برای تشکیل پرونده سلامت به یکی از مراکز سلامت جامعه، پایگاه ها و خانه های بهداشت شهرستان مراجعه کنند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 15:05

آموزش مباحث سلامت روان در بین کارکنان ادارات و دانش آموزان اردستان

فرماندار اردستان گفت: شبکه بهداشت و درمان اردستان توانسته به کارکنان ۱۰ اداره و بیش از یک هزار نفر دانش آموزان مدارس موضوع سلامت روان را  آموزش دهد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 14:22

یکهزار «خیر مدرسه ساز» در استان اصفهان فعالیت دارند

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان، گفت: با توجه به وجود 20 مجمع خیر ساز در سطح استان اصفهان بیش از یکهزار خیّر مدرسه ساز در حال حاضر به ساخت و ساز، مقاوم سازی و اهداء امکانات مشغول هستند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 14:22

اجرای ۱۵ برنامه شاخص در هفته تربیت بدنی/ افزایش ۱۳ هزار متر مربعی سرانه ورزش آران و بیدگل

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: سرانه ورزش آران و بیدگل با افزایش ۱۳ هزار متر مربعی از ۲۲ سانتی‌متر به ۳۵ سانتی‌متر به ازای هر نفر رسیده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 14:22

حفر چاه آهکی برای روستاهای «بخش مرکزی سمیرم» ضروری است

نماینده سمیرم در مجلس دهم تاکید کرد: حفر یک حلقه چاه عمیق آهکی در بخش مرکزی این شهرستان برای تامین آب شرب روستاهای این منطقه ضروری است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 14:01

همایش در حریم ملکوت در امامزاده سیدان الکریمان(ع) برخوار برگزار می شود

مدیر اجرایی امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد گفت: پنجمین همایش در حریم ملکوت با هدف تجلیل از خادمان امامزاده سیدان الکریمان(ع) دولت آباد برگزار می شود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 14:01

پذیرایی ۵۰ هزار زائر توسط موکب امامزاده علی ابن امام محمد باقر(ع) کاشان

مدیر اجرایی امامزاده علی ابن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان گفت: موکب امامزاده علی ابن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان در کربلا برپا و از 50 هزار نفر زائران امام حسین(ع) پذیرایی می شود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 14:01

انتخاب «زاینده رود شمالی» فریدن به عنوان دهستان پایلوت/ پنج ماه فرصت برنامه ریزی برای استفاده از اعتبارات این بخش باقی است

معاون فرماندار فریدن گفت: تمام دستگاه های مرتبط در دهستان زاینده رود شمالی لازم است در یک فرصت پنج ماهه و با بررسی ظرفیت ها و امکانات موجود، برنامه ریزی های لازم برای استفاده از اعتبارات در این بخش را در اولویت کاری قرار دهند. منبع خبر: صاحب نیو
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 13:39

روزانه ۳ هزار نفر در موکب حضرت زهرا(س) اصفهان مستقر در کربلا پذیرایی می شوند

خادم موکب حضرت زهرا(س) اصفهان، با اشاره به پذیرایی از زائران حسینی و تامین غذا و اسکان آنها بیان کرد: برای اسکان هر روز حدود سه هزار نفر و برای غذا هر روز 20 الی 25 هزار پرس غذا در سه نوبت برقرار است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 13:39

مداحان در موکب ها و مسیر اربعین، یزید زمانه را به مردم بشناسانند

یکی از مداحان اهل بیت گفت: اکنون زمانی که ما در آن عمرمان را سپری می کنیم، می بینیم که بسیاری از یزیدیان زمان به سرکردگی آمریکای جنایتکار هر روز بحثی را پیش می کشند و کشتار می کنند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 13:39

رونمایی از اطلس فرهنگی آران و بیدگل/ تخصیص ۱۹۳ میلیون ریال برای آموزش‌های حوزه قرآن و عترت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: سال ۹۵ مبلغی بالغ بر ۱۹۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال برای حمایت آموزشی از آزمون های سراسری قرآن و عترت به موسسات قرآنی اعطا شده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 13:39

همایش تقدیر از سالمندان در چاگان برگزار شد+ تصاویر

همایش تجلیل از سالمندان به مناسبت روز جهانی سالمند با حضور 60 سالمند از شهرستان های چادگان و نجف‌آّباد در دهکده فرهنگی تفریحی زاینده رود برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 13:39

توسعه‌ توان موشکی با شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت/ مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم را ادامه می دهیم

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «توسعه‌ی توان موشکی جمهوری اسلامی که در شرایط تحریم کامل رقم خورده‌است با شتاب بیشتر، بدون وقفه ارتقاء و تداوم خواهد یافت.» منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 13:39

اجرای حکم خلع ید موقوفه میرزا یحیی خان گلپایگان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: با اجرای حکم دادگاه پس از 50 سال موقوفه میرزا یحیی خان گلپایگان رفع تصرف شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 11:18

جمهوری اسلامی ایران نماد شکوه و اقتدار در جهان اسلام

یکی از مهم ترین پیامدهای انقلاب اسلامی برای ملت احیای عزت، اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی است، اقتداری که امروز پس از گذشت چهار دهه از آن کشورمان را به یک قدرت برتر منطقه ای و جهانی تبدیل کرده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 10:58

آخرین تحولات میدانی شمال عراق+ تصاویر

نیروهای عراقی موفق شدند در ادامه بازپس‌گیری مناطق شمالی، بخش‌هایی از استان‌های کرکوک و نینوا را تحت کنترل خود دربیاورند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 10:36

پنج راهکار برای عدم تسلط شیطان بر مؤمن در خلوت/ ورَع و پروا همواره همراه مؤمن است

کارشناس دینی گفت: یکی از نشانه های انسان مومن در کلام امام سجاد(ع) این است که در خلوت خود هم ورع و پروا از خداوند دارد و گناه نمی کند، پنج راهکار برای آنکه در خلوت  شیطان بر ما مسلط نشود وجود دارد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 10:35

«حاج مرشد» زندگی اش را وقف امام حسین (ع) کرده بود/ چه کسانی فریاد روشنگری اش را خاموش کردند

حاج حسینعلی نریمانی، پیرغلام مخلص اهل بیت (ع) اهل برخوار بود که شنیدن سخنان خواهرزاده وی در خصوص معجزه امام حسین (ع) و ماجرای ابقای تعزیه در زمان آباد توسط حاج مرشد خالی از لطف نیست. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 10:35

ثبت اطلاعات درمانی ۶۰ درصد جمعیت آران و بیدگل در سامانه درمانی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: ۶۰ درصد از کل جمعیت منطقه حداقل برای یک بار در مراکز درمانی مختلف شهرستان معاینه شده‌اند و اطلاعات آن ها در سامانه الکترونیک دولت ثبت شده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 10:14

روایت جلیلی از فرجام سیاستهای هاشمی، خاتمی و روحانی/ فیلم

روایت جلیلی از فرجام سیاستهای هاشمی، خاتمی و روحانی در رابطه با آمریکا و تحریم های مختلف منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 10:14

کمین دقیق رزمندگان انصارالله یمن علیه نظامیان سعودی+ تصاویر

رزمندگان انصارالله یمن، موفق شدند در کمینی موفقیت‌آمیز، شماری از نظامیان رژیم سعودی را در مناطق مرزی با کشور یمن کشته و زخمی کنند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 09:53

پشت پرده مدل های اینستاگرامی چیست؟/ فیلم

باند قاچاق دختران ایرانی به دبی و مالزی، چطور از اینستاگرام برای رسیدن به اهدافش استفاده می کند؟! منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 09:53

سقف لرزان مدرسه و چشمان نگران خانواده های عشایر نصرآباد جرقویه، چشم براه اقدام مسئولان اصفهانی

ما نگران کشته و مصدوم شدن دانش اموزان عشایری در این مدرسه نیستیم اما ما نگران به زحمت افتادن مسوولان هستیم که با وقوع حادثه به نصرآباد آمده و تیتر یک رسانه ها شوند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 09:53

عطر حضور شهید مدافع حرم «مهدی جعفری» در جمع اعضای تربیت بدنی سپاه اصفهان

همزمان با روز تربیت بدنی و ورزش و در ساعات اولیه این هفته، تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) و باشگاه مقاومت استان اصفهان میزبان پرستوی سبکبال و عاشقی از زمره ی شهدای گرانقدر و سرافراز مدافع حریم اهل بیت(ع) بود. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 09:33

پتانسیل کاراته در گلپایگان بسیار بالاست

رئیس هیات کاراته استان اصفهان گفت: گلپایگان با وجود پتانسیل و انضباط بالا و مدیریت مناسب توانسته قهرمانی های فراوانی را کسب کند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 09:12

چشمه خضر گلپایگان سومین پناهگاه کوهنوردی اصفهان خواهد شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان گفت: با حل شدن مشکل سند چشمه خضر، این مکان سومین پناهگاه کوهنوردی استان اصفهان خواهد شد منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 08:51

ماموریت اصلی دانشگاه حرکت به سوی کارآفرینی و تولید است

رییس دانشگاه کاشان گفت: مراکز رشد، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان گام مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و رشد و توسعه کشور هستند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 08:51

مجالس عزاداری برخوار به قدوم شهید مدافع حرم مزین شد/ تصاویر

مراسم استقبال از شهید مدافع حرم مهدی جعفری در زمان آباد و محسن آباد برخوار، با حضور مردم شهید پرور شهرستان برخوار برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 08:29

«مُدگرایی» شاهراه هجمه دشمنان بر نسل جوان/ روح آسیب دیده ای که روی ناخن زنان نقش می بندد!

با تقویت اصول دینی و گرایش به جنبه های اسلامی و ملی، چشم بر حقایق بازکرده و ابزاری برای اهداف دشمنان نباشیم. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 08:08

معضل حاشیه نشینی در چهار شهرستان استان/ ۲۰۰ میلیارد تومان برای ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی اصفهان اختصاص یافت

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری اصفهان، گفت: کاشان، شهرضا، خمینی شهر و نجف آباد با مشکل حاشیه نشینی مواجه هستند به همین دلیل، دولت برای مقابله با آسیبهای حاشیه نشینی و ساماندهی این مناطق اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان تصویب کرد. منبع خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 22:01

۱۵ درصد تولید ناخالص صنعت کشور در اصفهان تولید می شود/ گرگ گرسنه ۵ کشاورز گلشهری را مجروح کرد

تحصیل بیش از ۷۰۰ هزار دانش آموز در مدارس روزانه اصفهان، «ترامپ هراسی» و خودکشی از بیم مرگ، چهارمین سمپوزیوم بین المللی جوانان و ثروت آفرینی در اصفهان آغاز به کار کرد و...  از مهم ترین خبرهای امروز در صاحب نیوز است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 21:39

نمایشگاه مشاغل خانگی در کمشچه دایرشد/ تصاویر

نمایشگاه مشاغل خانگی با هدف حمایت، ساماندهی و ارائه دستاوردهای مشاغل خانگی شهرستان برخوار تا فردا در شهر کمشچه دایر است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 21:17

انقلاب اسلامی صراط مسقتیم و حقیقت عصر حاضر است

پژوهشگر و استاد دانشگاه امام حسین علیه السلام گفت: انقلاب صراط مستقیم و حقیقت عصر ماست و مرگ ندارد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 21:17

همایش دوچرخه سواری دانش آموزان تیرانی در هفته تربیت بدنی/ تصاویر

همایش دوچرخه سواری دانش آموزان مدرسه حاج احمد بهنیا ظهر امروز همزمان با هفته تربیت بدنی در شهر تیران برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 20:56

تشکیل پرونده سلامت برای ۷۲ درصد از بانوان شهرستان مبارکه

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبارکه در حاشیه همایش پیاده‌روی بانوان شاغل ادارات گفت: پرونده سلامت برای ۷۲ درصد از بانوان شهرستان تشکیل‌شده است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 20:13

تنیسورهای راه یافته به یک چهارم نهایی مسابقات جایزه بزرگ جام موتوسل مشخص شدند/ تصاویر

تنیسورهای صعودکننده به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تنیس جایزه بزرگ جام موتوسل مشخص شدند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 19:51

برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدارس تیران و کرون/ مشارکت اولیا در امور مدرسه ضروری است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان در روزهای 25 و 26 مهر در 116 مدرسه تیران و کرون برگزار شد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 19:30

ترامپ به ما در اثبات عهدشکن بودن آمریکا کمک کرد/ سپاه نور چشم ملت ایران است

سعیدی، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ترامپ با این سخنرانی اخیر احمقانه‌ای خود ثابت کرد، دولت‌مردان آمریکا گستاخ و عهدشکن هستند، گفت: ترامپ به ما کمک و کار ما را برای اثبات عهدشکنی و بی‌اعتباری آمریکا راحت کرد. منبع خبر: ص
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 19:08

لزوم برجسته سازی توانمندی های شهرستان در هفته فرهنگی اردستان

فضل الله بصیرت گفت: هدف اصلی برگزاری هفته فرهنگی اردستان برجسته کردن توانمندی های شهرستان از نظر فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی برای همگان است. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 19:08

برگزاری نشست «نقش رسانه در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی» در کاشان

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری نشست «نقش رسانه در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی» در کاشان خبر داد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 19:08

مردم و حوزه های علمیه پاسخ سخنان گستاخانه آمریکا را دادند/ آمریکا و اروپا از یکدیگر جدا نیستند

آمام جمعه اصفهان با بیان اینکه در روزهای اخیر حوزه های علمیه و طلاب همراه با مردم  پاسخ سخنان گستاخانه ترامپ را دادند، بیان کرد: مسئولان باید بدانند  که آمریکا و اروپا جدا از یکدیگر نبوده و همواره به دنبال تامین منافع خود هستند. منبع خبر: صاحب ن
تیتر سایت ها | 1396/07/26 ساعت 18:23

تجمع مردم انقلابی مبارکه در حمایت از سپاه پاسداران/ تصاویر

مردم انقلابی مبارکه پیش از ظهر امروز علیه یاوه‌گویی‌های ترامپ و به منظورحمایت از سپاه پاسداران تجمع اعتراضی کردند. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر:

اخبار برگزیده

عراقچی ترامپ به برجام پایبند خواهد ماند
برترینها | سیاسی | 1395/12/10 ساعت 04:13
سیل، قبرستان قرن هفتم را با خود به همراه آوردتصاویر
فرهنگ نگار | تیتر سایت ها | 1395/12/04 ساعت 10:36
مرگ 5 نفر بر اثر ریزش 3 خانه در خلیج فارس تهران اسامی
عصر ایران | تیتر سایت ها | 1395/12/03 ساعت 23:41
فوت 5 نفر در پی انفجار ساختمان در خلیج فارس
برترینها | حوادث | 1395/12/04 ساعت 02:29
شافعی بضاعت دولت همین است
برترینها | اقتصادی | 1395/12/04 ساعت 02:29
محبوبیت پوتین در آمریکا افزایش یافت
برترینها | سیاسی | 1395/12/04 ساعت 02:40
حقوق رئیس بانک ملت 5 برابر رئیس‌جمهور آمریکاست
برترینها | سیاسی | 1395/12/04 ساعت 02:40

آخرین مطالب

۲۶۰ آرایشگاه زنانه پلمپ شد

مهر | اقتصادی | 1396/07/27 ساعت 15:58

فرهنگ و سنن بین نسل های نو مظلوم واقع شده است

مهر | استان ها | 1396/07/27 ساعت 15:20

قاتل اهورای 3 ساله: با سیگار او را می سوزاندم!

برترینها | حوادث | 1396/07/27 ساعت 13:05

زمان برگزاری دور جدید مذاکرات آستانه

برترینها | سیاسی | 1396/07/27 ساعت 12:49

خروج قطار تهران-کرج از ریل (فیلم)

عصر ایران | تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 12:46

گفته‎های دبیر جشنواره فیلم فجر در شبکه چهار

عصر ایران | تیتر سایت ها | 1396/07/27 ساعت 12:45
خبرآنتایم یک موتور جستجوی هوشمند خبری می باشد. اخبار و مطالب درج شده در خبرآنتایم بدون دخالت اپراتور انسانی و توسط الگوریتم های هوش مصنوعی جمع آوری می گردد و خبرآنتایم در قبال اخبار و مطالب هیچگونه مسئولیتی ندارد. با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
info@khabarontime.ir
09158843260
09125853289